Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döntési helyzet! /fontos! /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntési helyzet! /fontos! / Ha nem engem választ?

Figyelt kérdés
7 hónapja van egy férfi akivel fantasztikusan jól megvagyunk, de van jópár éve bnője. Döntés elé állítottam. Ha nem engem választ/ami 99.99%/, akkor ne is talizzak vele többet? Érzem hogy szeret de túlságosan megszokta már a kapcsolatát :S...én is szeretem...nagyon jó barátom is, és nem akarom elveszíteni. De mi lesz ha nem bírom ki és barátság helyett más is lesz? :( Ő azt mondta nem akar elveszíteni, de hát akkor ideje lenne döntenie. Azt is mondta, ha nem megy most a döntés, akkor megmondja, mert nem akar szivatni. Esetleg adja még időt neki?
2009. szept. 26. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

miért akarod tönkretenni a kapcsolatát??

Ha már van bnője,akkor hagyd békén....

te sem tudod normálisan szeretni,mert ott van a barátnője,és ő sem téged,mert nem hagyja nyugodni a bűntudata...:)....hagyd őt,felejtsd el....

2009. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő nem hagy engem igazából... ha a másik iránt már csak az emlékek, meg a közös múlt miatt van ragaszkodás, de van akivel jobban érzi magát, akkor mért nem mer lépni? Mért kéne a megszokás miatt együttlenni valakivel, aki szintén másfele kacsingat???
2009. szept. 26. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És mióta él már kapcsolatban? Esetleg te ismered a barátnőjét?
2009. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
8 éve él párkapcsolatban. a korkülönbség a javára 10 év...de nem bocsájtkoznék pontosan bele :)
2009. szept. 26. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:

figyu. Akkor valami mégiscsak megfogta őt a csajban (magyarán tud valamit a nő) ha ennyi ideje maga mellett tartja a férfit.

Jól ismerik egymás kinját-baját...ezzel ellentétben te 7 hónapja ismered. Most érted...hogy adjon fel egy biztosan működő 8 éves kapcsit, egy 7 hónapja bontakozó "barátság" miatt?

2009. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

neki ez kényelmes otthon van a tökéletes cseléd és te a szexre.

szerintem neki ez így tök jó, és nem hagy el egyikőtöket se, mert mindkettőtöket csak kihasznál!!!!

Én a te helyedbe ebbe a "kihasználósdiba" nem mentem volna bele! Nincs benned egy kis női büszkeség, tartás?

Miért jó neked ha évekig csak használják a testedet???

Miért nem keresel magadnak egy FÉRFIT (ez nem az csak egy f@sz) aki szeret és tisztel?????

Hány éves vagy?????????

Annyira átlátszó ez a faszi-trükk. És annyira megalázó. Nem gondolod?

tudom, hogy lefogsz pontozni, de én csak az őszinte igazságot írtam le!

Keress egy normális férfit, légyszííí!

L/27.

2009. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értelek, de vannak azért tények, melyeket nem hagyhatunk figyelmen kívül. Fiatalon ment bele a párkapcsolatba, nem érzi vele annyira jól magát, persze szereti...8 év az 8 év...nem tudom mit tegyek. ő is és én is tudom, hogy rettentően összeillünk...a vak is látja :S...és nem pont 7 hónapja ismertem meg.
2009. szept. 26. 21:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Hehe vicces dolgok ezek... Nem éppen a szex miatt van velem, bár nem kicsit jó... többet van velem, mint a lánnyal és épp ezt nem értem, ha velem több időt tölt, mindenhova engem visz, akkor mi a szar van? A csajnak is van vkije, ezt nem most találtam ki :S... nem hiszem, hogy büszkeség kérdése ez. én is érzek valamit és ő is.
2009. szept. 26. 21:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagy hiba volt döntés elé állítani egy kapcsolatban élő embert.Ezt ti tudjátok végülis,de mindketten hibásnak érezhetitek magatokat,ő a félrelépése miatt,te pedig hogy kiszereted a kapcsolatából.A szex dolog...hát nemtudom,ne alázd magad miért jó másodhegedűsnek lenni?Nem megalázó?Annyi helyes és szabad pasi van,miért kell másé?Miért nem lenne jó ha "legálisan" csak tiéd lenne valaki?A pasi megérdemelné két szék közé kerüljön...

Másrészt egy gondolat...nincs olyan titok ami ne kerülne napvilágra...

Legyen már lelkiismeret furdalásotok.Sajnos ilyen nők,férfiak miatt lesznek vége komoly kapcsolatoknak.

2009. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!