Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet hinni a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni a párkapcsolati horoszkópoknak?

Figyelt kérdés
Amikor mondjuk azt írják, hogy a bak, és az oroszlán nem illenek össze ezért meg azért, vagy a nyilas jól kijön az ikrekkel, stb.
2008. jún. 15. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem szabad megfordítani a sorrendet!


Sokkal fontosabb az, hogy jól érezd magad az életedben, mint az hogy milyen csillagjegyben születtél.


Ha hisz valaki a horoszkópokban, akkor az maximum iránymutatás kéne legyen, hogy mikre ügyeljen a kapcsolatban, de sohasem szabad ez alapján dönteni komoly párkapcsolati kérdésekben.

2008. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasni el lehet őket,de hinni bennük...Ezek általánosságban szólnak,és bizony gyakran megesik,hogy ott két össze nem illő ember az életben nagyon is összeillik vagy fordítva.Egy kapcsolatot nem jó ötlet erre építeni szerintem.
2008. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
58%

egyetértek az előttem íróval.Nem szabad hinni teljesen ezekben a horoszkópokban.Iránymutatás legyen.....ne tény.

Amúgy meg csak nézz körül a barátai és a te kapcsolataidba.....amit biztosra tudok;hogy vizöntő pasi és halak lány csak barátok lehetnek......de azok nagyon jók!Igaz szerelem soha nem lehet köztük(személyes tapasztalat!)

2008. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azok csak hülye kitalált szövegek....én nem hiszek benne...és szerintem ne az irányítson...
2008. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugodtam :)

Nem dőlök be nekik..

2008. jún. 15. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
sajnos nem hulye kitalalt sozveg, hanem egyesek igy azonositottak, pszihologia helyett az embertipusokat. At olvastam, h az az ember megy horoszkop utan aki nem eleg eros h a sajat eletet a kezebe vegye, es a sorsat o iranyitsa amerre neki jolesik. Van benne igaz...pl en bika vagyok, s ossze akarok jonni egy halakkal, azt irja szuperul talalok, de ra maszik egy Rak csaj, akivel tokeletesen talal..megis ugy nez ki h engem akar igazan..ugyh nem mindig igaz..ne erre alapozd az eleted
2008. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már teljesen besokalltam ezektől a "horoszkópos összeillős" dolgoktól. Most pl van kilátásba egy srác, lesz vele egy találkozóm, és kiderült, hogy ő is ikrek. Mikor ezt megtudtam arra gondoltam, h nem jöhetek össze vele, én is ikrek vagyok. Két barátom ikrek volt, és kizártnak tartottam, hogy mégegyszer ilyen csillagjegyűvel összejöjjek, habár jól megvoltam azokkal a srácokkal. Én is ikrek vagyok. Szal a horoszkóp szerint így négy ember fog beszélgetni. :D Aztán azt gondoltam, hogy nehogy már hülye horoszkóp szabja meg, kivel ismerkedek és kivel nem. Talán az egyéni jellemzéseknél lehetnek igazságok, de mindenképp megér egy esélyt a dolog!
2008. jún. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát állitolag a mérleg és a bak sem paszol össze,de mi nagyon jol megvagyunk a párommal!Ugyhogy nem igen lehet rá alapozni!Ja 1éve vagyunk együtt!
2008. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

IMHO semennyire.

Induljunk ki abból az alapesetből hogy vegyük csak az egyik horoszkópot ami stimmel elvileg a tiednek, keressünk egy személyt - hmm először a neme nem fog stimmelni, pontosítunk a keresésen a horoszkóp párod ellenkező nemű tagjait keressük - előbb utóbb rabló, gyilkos, ügyvéd stb stb. kerül sorra érted már mire akartam kilyukadni?


Az embert nézd és ne mást. Sok szerencsét hozzá!

2008. jún. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez az egész, egy nagy baromság, és aki hisz benne az megérdemli
2009. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!