Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti bírnátok, ha 2 fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti bírnátok, ha 2 fiú összeverekedne miattatok?

Figyelt kérdés
Én nagyon bírnám, persze nem kell, hogy összeverekedjenek miattam, de ha megtörténne, akkor tök jó lenne azt tudni, hogy 2 pasinak is annyira számítok, hogy verekszik miattam.
2013. máj. 2. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

miattam egyszer két lány verekedett össze :$

F

2013. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem szeretem az agresszív embereket. Nem kellene utána egyik se.
2013. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De a véleményed nem számít annyira, hogy rád bízzák a döntést az öklük helyett. Kivéve, ha az egyik meg akarna támadni, és a másik megvédene. Na, az szép dolog.
2013. máj. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nálam volt ilyen:) csak ott voltak a haverok és leallitottak őket:) és egyébként az egyik s barátom a másik pedig a legjobb haverja volt csak szerelmes volt belém mindkettő mint kiderült:D
2013. máj. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
általános iskolában tetszett egy lány. néha elképzeltem, hogy egy másik fiúnak is tetszik, és összeverekszünk a lányért, és persze én nyerek.
2013. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mi értelme? Úgyis Te választasz.
2013. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan hülyeség!

Én azt mondom, hogy verekedni teljesen felesleges valakiért 2 embernek, mivel úgyis az az egy ember dönti el végső soron a dolgot. Összeverhetnék egy másik csajt - teljesen feleslegesen, ha a barátom meg őt választaná, nem igaz? Tehát semmi értelme a verekedésnek! Nem örülnék ilyen szituációnak, mert szerintem békésen is ellehet intézni a dolgokat.

2013. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem csak ilyen értelmi fogyatékos színvonal. Mind az aki verekszik, mind az akinek ez tetszik is. És én nem szeretem az ilyen segghülyéket.
2013. máj. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nem maga a verekedés számít, hanem a tudat, hogy ez miattam van és ennyire számítok mindkettőnek.
2013. máj. 2. 00:51
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Két primitív parasztnak inkább ne számítsak, ha lehet. Különben meg ha egynek számítasz az már nem elég?
2013. máj. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!