Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Van értelme féltékenynek lennem?

Figyelt kérdés
A barátommal már fél éve járunk. Régebben észrevettem h nagyon jóban van az egyik barátnőmmel, ami akkor nem zavart, mert úgy voltam vele h normális ha egy fiúnak vannak lány barátai, függetlenül attól h kapcsolatban van. Ez mind szép és jó volt, jól kijöttem a barátommal, és nagyon megszerettem. De az utóbbi időben egyre többet van a barátnőmmel, szinte minden nap beszélnek neten is és élőben is. Amikor tegnap mindketten ott voltunk vele, inkább a barátnőmre figyelt, velem alig foglalkozott..azt beszéltük meg h holnap találkozom a barátommal, de lemondta azzal az érvvel h nem ér rá. Majd később kiderült h holnap a barátnőmmel találkozik helyettem..úgy érzem kevésbé vagyok fontos neki, és aggódom, mert másoktól megtudtam h a barátnőmnek tetszik ez a fiú..beszéltem a barátommal erről, de ő csak annyit mondott h nincs értelme aggódnod, és hogy ne legyek féltékeny mert nincs okom rá, csak baráti találkozás lesz..elég bonyolult ez az ügy, és nem tudom mit tegyek. Valahányszor csak erre gondolok elszomorodom..szerintetek mit tegyek? 15/l
2013. máj. 3. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akit lehet, azt viszik. Aki boldog, azt nem.


Ha féltékenykedsz, azzal csak azt éred el, hogy ne legyen boldog. Akkor pedig már lehet vinni.

2013. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kényes helyzet. én is voltam így, csak a másik lány nem volt barátnőm, hanem a pasim iskolatársa a középsuliban. nagyon féltékeny voltam, mert a lány szerelmes volt, a barátom pedig szerette ezt a lányt, de nem szerelemből!! fogalmam sincs ez milyen szeretet volt ez a részéről, mert állította hogy nem szerelmes, csak szereti. én őrült féltékeny voltam és tűrtem mert nagyon szerettem/szeretem. aztán sok veszekedés után hagyták egymást. én örültem, mert végre nem kellett féltenem, de őt megviselte. én is 15 voltam. át vannak ilyen helyzetek, amiket 15 évesen elég nehéz elintézni. komolyan ülj le vele, beszéld meg hogy mi a baj, hogy több a barátnőjének a figyelem, és hogy ez így neked nehéz. szerintem ezen csak így lehet változtatni. amúgy mennyi időt a barátnőd és mennyi a pasid?
2013. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az furcsa,hogy holnap a barátnőddel találkozik barátod helyetted.Érdekes egy gyerek azt meg kell hagyni.Döntse már el ki a fontos számára.
2013. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, a fene tudja, bármi lehet, de a tendencia tényleg gyanús.


Ha féltékenykedsz, azzal csak egymás felé lököd őket. Szerintem nyugodtan, kedvesen, nyugodtan, és kedvesen (és nyugodtan is) kérdezd meg tőle, hogy ez amit észrevettél, ez miatt van-e mitől tartanod. Előtte kérd, hogy legyen őszinte, mert nagyon fontosat szeretnél kérdezni.


Készülj fel rá lélekben, hogy azt mondja, hogy igen, sajnos érez iránta valamit (vagy nem mond semmit, az ugyanaz), és ha túlzottan kiakad a kérdéstől is, az is gyanús. Inkább kellemesen csalódjál... :)

2013. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es hozzáfűzése: Hasonló helyzetben ha nem volna mitől tartanod, akkor én mondjuk átölelnélek, megnyugtatnának, elmondanám, hogy sajnálom hogy így érzel, és hogy nincs semmi köztünk a másik lánnyal, és téged szeretlek.


De ez én vagyok, és én híresen normális srác vagyok. (Ezért vagyok egyedül. :D ) De ha csak részben kb. hasonlóan reagál, tehát a maga módján együttérez veled és őszintén elmondja hogy te vagy az és senki más, az már kb. jó válasz.

2013. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A barátnőm 14, a barátom 15 és mindhárman egy osztályba járunk. Próbáltam vele beszélni, de terelte a témát, és nem vett komolyan..eddig nem is zavart h a barátom jóban van vele, de sose gondoltam volna h lemondana egy randit azért h vele találkozzon..ez esett igazán rosszul. Meg nem akarok olyan barátnő lenni, aki féltékenykedik ès nem engedi a barátjának h más lányokkal találkozzon. De ez már nekem is sok, és szerintem holnap is szörnyen fogom magam érezni emiatt..persze bízok a barátomban, de a barátnőmben kevésbé
2013. máj. 3. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem éreztetned kéne vele hogy azért mégiscsak te vagy a barátnője :D nekem is van egy ismerősönlm ilyen helyzetben.. Hol laksz? Meg ha a másik csaj a barátnőd, vele is beszélhetnèl hogy mi a helyzet
2013. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4esnek: szerintem ezek után mindenképp beszélni fogok vele, hasonlóan ahogy leírtad. Tudni akarom h most mi van, és miért hanyagol mostanában. Fél év alatt minden szombatot együtt töltöttünk, aztán most inkább lekoptat csak h a barátnőmmel lehessen..és az a baj h ő tudja h tetszik a barátnőmnek, és ettől még ugyan ugy találkozni akar vele..
2013. máj. 3. 17:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Aha értem... Hát, ez már többet mond... Légy erős.. :)
2013. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) megpróbálok az lenni. Csak félek h elveszítem mert szeretem...
2013. máj. 3. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!