Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért áll fel a nemi szerve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll fel a nemi szerve a pasimnak ahányszor csak rám néz? És ez egyébként mostanában nagyon gyakori nála. Mindegy hol vagyunk, utcán v otthon, egyszerűen nem bír magával. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 00:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Én még a a buszon is megujjaználak Baby. Meg csöcsörésznélek.
2013. máj. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nagyon ki van éhezve a barátod. Egy jó szex sztem egy ideig helyretenné.
2013. máj. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez már kicsit durva hogy benyúl a nadrágodba nyilvános helyen... valószínű kielégítetlen és kangörcse van.
2013. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
hát szinte majdnem midnen nap együtt vagyunk ilyen téren szoval nem hinném h kilenne éhezve,hacsak nem nimfomániás
2013. máj. 6. 01:23
 15/24 A kérdező kommentje:
Ja! És már több féle módon is sexeltünk! Egyik nap pl kimentünk a közeli tópartra este,és kint a szabadban csináltuk.
2013. máj. 6. 01:30
 16/24 A kérdező kommentje:
Hát az hogy a buszon megujjaznál na azért az erős. Nem? :) De a csöcsörészés még elfogadható lenne:)
2013. máj. 6. 01:31
 17/24 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra.
2013. máj. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Miért? Mert a tóparton csináltuk?? Azt mások is csinálják! Sőt én tavaly pl láttam olyat is a velencei tavon,hogy ott a vizben kúrtak a szemünk láttára! Na és akkor most azok is büszkék lehetnek magukra???
2013. máj. 6. 01:33
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"Mindegy hol vagyunk, utcán v otthon, egyszerűen nem bír magával"


Nem ő tehet erről hanem a farka.Az meg külön élőlénynek számít amit nem lehet irányítani

2013. máj. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Addig orulj, amig ilyen. Rosszabb lenne a masik veglet. Ha az bekovetkezne, visszasirnad a mostani allapotot. Szoval szimplan orulj, hogy ez van, es kesz. :)
2013. máj. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!