Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt a párommal;1.5 éva lakunk együtt. Nekem most nincs munkám (sajnos) Ő pedig hétfőtől-szombatig dolgozik, reggel 6kor megy, este 6kor jön. Miért nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Amikor hazaér már nem is foglalkozik velem, azt mondja, hogy fáradt stb.

Ezt én megértem,de az egyetlen szabadnapja a vasárnap,akkor pedig tv-zik egésznap! Amikor hazajön,akkor 1 ölelés és 1-2 puszi....Semmi más nem történik. A sok stesszre és a fáradságra fogja. Szerintetek ez így van? Vagy már nem szeret?


2009. szept. 30. 12:08
 1/7 A kérdező kommentje:
én 24 vagyok, a párom 30.....de egy 30 éves férfinak csak vannak szexuális igényei? NEM?
2009. szept. 30. 12:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mi is így voltunk, iszonyatosan fáradt volt, nem utott rám ideje, és mindíg csak elnyeltem, egyszer kidurrant belőllem, és elmondtam, szégyeltemmagam, hiszen nem ez volt a megoldás, de annyira bántott, másabb volt mnden,utánna mindíg foglalkozott vele, vagy csak annyit mondott, most nagyon fáradt vagyok, így nem kellett kérdeznemse tudtam mi a baja, ne aggódj a fáradság teszi, de azért beszéljetek!!!:P
2009. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen vannak egy 30-as éveiben járó férfinak sexuális igényei. Igazából az van, hogy a kapcsolatotok ellaposodott. Ilyenkor neked kéne kicsit többet nyújtani. Tudod női praktika. Nem tudom megmondani szeret e, de bizotsan. A férfi teljesítő képessége nagyban függ a fáradságtól. Ezt nagyon is jól látod. Ha meg van egy kis szabadidő akkor neked kell bedobnod magad valahogy. Felnőtt vagy.
2009. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát először is ÜDV A KLUBBAN!

Mi másfél éve vagyunk együtt, és fél éve lakunk albiban.

A helyzet ugyenez, nekem sincs munkám, 6-18 ig dolgozik, van amikor később ér haza.

Általában minden nap szeretkeztünk eddig, mostanában, vannak kiesések, egy két alkalom.

Olyan mintha már elmúlt volna a varázs, már nem lenne szerelmes, már megszokott volna, és tudja hogy vagyok neki PONT.

Már nem akar meghódítani, fáradt, ilyesmi.

Sokat gondolkodom, ezen, vagy én kombinálom túl, vagy egyszerűen csak tényleg fáradt.

Női praktikákkal úgy érzem nem megyek semmire. Lassan hétvégén többet van a kezében a tv távirányító, mint én...:S

2009. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek..:S

hiába vettem be a női praktikákat! nem megyek vele semmire! ha pedig elkezdem puszigatni,akor elküld,mert aludni akar! ez nagyon rosszul esik! az utolsó szex már 1 hónapja volt.(kb.2 hete volt egy kis orális játék,de az nekem nem elég.) fogalmam sincs,hogy mit tegyek! Első dolga amikor hazaér,hogy leül a tv elé...eszeik....tusol.....és már fél 9-9 körül alszik. Ha pedig mondom neki a bajaimat..stb,akkor hangosít a tv-n,mert ő szeretné nézni........ (:

ez elkeserítő!

2009. szept. 30. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ti még rövid ideje vagytok együtt,mi már 20éve és az én párom 6éve csinálja ezt,amit te leirtál,nálunk is mindig a fáradságra hivatkozott,pedig nem fizikai munkát végez.Mire most kiderült,hogy van egy férjezett asszony a munkahelyén,akinek papucs a férje és ez minden alkalommal munkaidőben leszopja!Na,szép!Nem mondom,hogy van valakije,de én is csak ennyi idő alatt jöttem rá!

2009. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha engem elküldene folyamatosan, és felhangosítaná a tvt, az biztos hogy otthagynám a francba...

Nem becsül meg téged! Ez nyilvánvaló.

Velem, biztos hogy egy férfi sem viselkedne így! Szerintem rá kell pirítani a pasira.

Ha azért nem hagyod el mert esetleg ő tart el (ami nálunk is így van, de ezt fentebb aszem írtam), akkor se tántorítson el semmi. Mert nem kötelezte rá senki hogy anyagilag támogasson téged! Ő tette meg magától! Ettől még ami neked nem jó abban nem muszáj élned!


Az ÜDV A KLUBBAN kommentes voltam.:)

2009. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!