Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az otthon ülésből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az otthon ülésből, de ő utál kimozdulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, barátom 20/F.

másfél éve vagyunk együtt.

régebben mentünk ide-oda, mozizni, étterembe. bulizni ő nem szeret, kirándulni meg egyikünk sem. manapság viszont minden együtt töltött napunk abból telik, hogy lakásban ülünk. már rengetegszer mondtam neki, hogy elegem van a bezártságból, menjünk el valahova. mondta, hogy mondjak ötleteket. csomó programot mondtam, de mindegyikre rávágta, hogy ez nem jó, ez túl drága, stb. mondtam, hogy akkor mondjon ő, erre szomorú lett, hogy mekkora senki hogy nem tud kitalálni programot. elegem van nagyon ebből a helyzetből! ő egyszerűen imád 0-24 lakásban lenni, odavan a számítógépes játékokért, többször azt nyomja mint hogy velem legyen. mondtam neki, hogy töltsön le valami filmet és nézzük együtt, de 10 filmből 2-t ha megnéz velem, mert nem egyforma az ízlésünk. mi a teendő?


2013. máj. 10. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Verd szét a számítógépet és máris elmegy veled bárhova mert akkor nincs mit nyomkodni:D
2013. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit elhanyagol téged, próbáld felkelteni az érdeklődését. Csináld azt, hogy egy ideig nem mész hozzá, különböző okok miatt, és majd keres ha akar.
2013. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már biztosnak veszi, hogy vagy neki, és nem akar küzdeni érted. Kicsit ingasd meg a hitét.
2013. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!