Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzá lehet szokni a veréshez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzá lehet szokni a veréshez? Korábban az élettársam gyakran vert, aztán ha sírtam akkor nagyon kedves volt és szeretkeztünk. De ma már nem ver és hányzik. Lehet hogy mazócista lettem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két érző lény közt bármilyen interakció kötődést hozhat létre. Lásd a kutyát, akit vernek, mégis ragaszkodik a végsőkig a gazdájához. Alapvető pszichológia.
2008. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked nem maga a verés hiányzik, hanem az utána következő kedvesség, szeretkezés, stb. Beláthatod, ehhez azért verés nélkül is hozzá lehet jutni...
2008. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez egy mese, ami illik valamellyest a helyzetedre. A tanulsága amellet, hogy szeretni kell egymást, azaz az alapvető emberi tulajdonság, hogy azt szeretnénk, inkább rúgjanak belénk, minthogy átlépjenek.


Nem mazohizmus amit érzel, hanem valószínüleg szerlmes vagy a párodba. De azt tudnod kell, hogy ha egy családban előfordult egyszer az erőszak, akkor rendkívül nagy az esélye, hogy ez újból megtörténik. Továbbá tudnod kell, hogy a bántalmazásoknak egy egy ciklikus jellege.


1) Frusztráció felhalmozódása

2) Erőszak megnyilvánulása

3) Nászút időszak: bocsánatért könyörgés, mérhetettlen kedvesség, ígérgetés, hogy többet nem fordul elő.


Idővel a ciklus gyre gyorsabb lesz, egyre sűrűbbek lesznek a bántalmazások, és idővel elmarad a nászutas időszak.

Ahogy az idő telik egyre nehezebb kilépni az ilyen kapcsolatokból. A bántalmazott fél igényszintje egyre lejjebb csúszik, a végén úgy gondolja, hogy neki ezt szánta a sors, ennél jobb úgy sem lehet. "Mi lenne velem nélküle?"


Azt tanácsolom bármennyire is szereted, bármennyire is hiányzik, hogy megverjen, mérlegeld amit írtam, és döntsd el, hogy számodra mi lenne a legjobb.

2008. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Próbálj sírni, azt írod ha sírsz akkor vigasztal és szeretkeztek.

Sírjál hátha bejön.

2008. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
6%
Persze a boxolók azért fáradnek el a meccs végére, mert a végére a sok veréstől sok orgazmusuk lesz. Ehhez hozzá lehet szokni.
2008. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!