Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar barátnőt. Akkor csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar barátnőt. Akkor csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Megcsókol, ölelget engem. Tudja hogy én nem vagyok egyéjszakás csaj, nem nyomul a szexel, pedig már jóideje találkozgatunk. Tehát tudja hogy nem fog tudni lefektetni könnyen. Akkor mit akar? Barátnőt nem, szexet nem, de azért úgy csinál mintha együtt lennénk, de közben meg mégsem.
2013. máj. 10. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
arra számít, hogy egyszer majd megadod magad
2013. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dönteni, arra megy a játéka. Semmi több. Még csak minimális érzelmei sincsenek. Kukázd.
2013. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ez egyszerre volt.
2013. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ravasz a gyerek,prütykölni akar.
2013. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tényleg? De nem nyomul mondom! Ja mondjuk szűz vagyok...Mert érzem hogy több ez mint egy sima barátság, mert akkor nem csókolna meg, meg nem írogatna udvarlós üzeneteket. De az is biztos hogy ez még nem kapcsolat, sőt nem is akar kapcsolatot...Azt mondta hogy "Én így most nagyon jól érzem magam veled hogy így vagyunk" Na igen én is oda vagyok mikor megcsókol, de ez már nekem kezd kevés lenni.
2013. máj. 10. 23:45
 6/18 anonim ***** válasza:

lehet abba reménykedik hogy beadod a derekad.. vagy..

nem akar barátnőt .. tényleg, de szeret téged.

2013. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem szeret...Van hogy 1 hétig eszébe sem jutok. Eltelik 1 hét és akkor ír hogy ráérek-e egyik nap találkozni.


Vagy mondom én szívesen kimegyek mikor hazafelé mész és akkor együtt mehetnénk egy darabon. És vagy nem válaszol rá, vagy azt mondja hogy az nem jó...Ha én mondom hogy találkozzunk az soha sem jó neki...

2013. máj. 10. 23:47
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kihasznál. Megadsz neki mindent amit egy nőtől kaphat csókot ölelést kedvességet kivéve a szexet. Nem bántásból de biztos nem mondana nemet ha lepippantanád. Szerintem szólj neki hogy ez neked így már kevés vagy legyen komoly a dolog és vállaljon fel egy kapcsolatra vagy keress mást. Egy idő után ebbe tönkre fogsz menni. Érzelmeket viszel a dolgokba amit látszólag ő nem tesz.

23/F

2013. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De amúgy meg tudja játszani hogy érez irántam valamit? Mert valamelyik alkalommal is találkoztunk 1 hét után, és megyek oda a találkozó helyszínére, és megcsókolt, megölelt hosszan, és azt mondta "Nagyon hiányoztál". De közben meg szorosan ölelt. Vagy van hogy megszagolja, megpuszilja a nyakam. Én ezt akkor tenném ha vannak érzelmeim. Igaz én én vagyok...Ő meg férfi.
2013. máj. 10. 23:50
 10/18 anonim ***** válasza:

Simán megjátszató, bár szemét dolog játszani az érzéseidel, de mondom kihasznál téged!

23/F

2013. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!