Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van annak, hogy együtt maradok a barátommal ha most vagyunk együtt másfél hónapja, de nyáron kiköltözik Ausztráliába a nővéréhez? 14/L

Figyelt kérdés
sokat gondolkodtunk ezen a kérdésen és mindig arra jutottunk.hogy átgondoljuk még..ő azt mondta,hogy természetesen nagyon szeret ezért jobb lenne ha kibírnánk,de nem sok a 2 hónap?
2013. máj. 12. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szinte semmi.

Fiatal.Ott is lesznek csajok

2013. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
2 hónap. Hallod, az aztán rengeteg idő. :) Annyit fél lábon állva is kibírtok, ha nem vagytok önbizalom-hiányosak.
2013. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2 honap , az semmi !

Es akinek katona a ferje, es evekre odavan ?

2013. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Viszont azt nem veszitek figyelembe,hogy 14 évesek
2013. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igaz..és a kapcsolatot is tudjuk tartani ma már annyi eszköz van....de ha viszony lesz egy csajjal ott és nem mondja el nekem?
2013. máj. 12. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:

"de ha viszony lesz egy csajjal ott és nem mondja el nekem?"


Miért, itt nem lehet viszonya? Itt szerintem nem az a baj, hogy elutazik, hanem hogy nem bízol benne.

2013. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tudod,minden kapcsolat alapja a bizalom,az én barátom egy évre ment ki amerikába,egyszer voltam kint ez idő alatt egy hetet,szóval vehetjük úgy,hogy nem találkoztunk,és rossz volt,persze,mert nagyon hiányzott,de kibírtuk,bizonyítékom nincs rá,hogy nem csalt meg,de elhiszem neki,most négy éve vagyunk együtt,de még csak egy éve,mikor kiment

ti másfél éve,másféll évet félredobnál két hónap miatt?

20/l

2013. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak másfél hónap...és én bízok benne teljes mértékben
2013. máj. 12. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugi.. meglesztek..nem olyan sok az a két hónap.. telefon, sms, skype, facebook.. !:)

Sokáig még!:)

Mi is tegnap voltunk 3hónapja együtt és igen nekem is hiányzik már fél óra után is.. de ha szeretitek egymást kibírjátok!:)

14/l

2013. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

elnéztem,bocsi,azt hittem másfél év,de ha csak másfél hónap,akkor is menni fog az :)

2013. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!