Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már távkapcsolatotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már távkapcsolatotok? Meddig tartott és mennyi volt köztetek a távolság?

Figyelt kérdés
Én benne lennék de az a srác aki nagyonmessze lakik tőlem ( 90km ) nem nagyon akarja, mert volt már neki távkapcsolata és nem végződött jól.
2013. máj. 12. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én és a párom jelen pillanatban is távkapcsolatban élünk ez több mint 13 hónapja van így és 3000km a távolság köztünk. :) semmi sem lehetetlen ha az ember igazán szeret valakit :)
2013. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt. 2 évig tartott és 2600 km (nem elírás) volt a távolság.
2013. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak helyeselni tudom az egyes válaszoló mondását :)Ha valaki igazán szeret nincs lehetetlen :)
2013. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hogy tudnám meggyőzni ezzel kapcsolatban? :/ Beszélgettünk sokat és múltkor 'véletlen' összefutottunk és mondta hogy fájt neki újra látni.. meg, hogy nehéz volt elmennie a busszal haza miután látott.
2013. máj. 12. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
En csak azt tudom mondani,hogy nekem nem lenne akadály ez.
2013. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen a búcsúzás fáj de gondoljatok arra,hogy csak 90km! Én sétálva megtenném mindennap ha csak ennyi volna köztünk :) Mond meg neki hogy szereted és próbáljátok meg meglátod mennyire fogtok örülni a viszontlátásnak :) Rengeteg szép emlék lesz így :)
2013. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 és fél éve tart, több, mint 350 km a távolság.
2013. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a furcsa, ha olyan nőt találnék, aki egy városba lakik velem. :D

Mind a kettő távkapcsolat volt, az egyik nagyjából 100km, a másik olyan 150km. Nem a távolság miatt lett vége egyiknek se...

2013. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!