Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, milyen lelki problémáim vannak az új kapcsolatban. Valaki megtudja mondani?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy új lánnyal, aki 1 heti levelezés után belém esett és én is fellángolást éreztem iránta. Alig vártam, hogy találkozzunk még fényképet is mutatott. Láttam rajta ugyan, hogy nem tökéletes a kinézete. Aztán amikor eljött a nagy nap. Hát a hangja és az arca és a lelkesedésétől kicsit kiábrándultam belőle. Pedig a szex az jó volt. Mégis néha azt érzem, hogy nem lenne vele jó, de szereti ugyanazokat a dogokat mint én, még főzni is tud, sok jó tulajdonsága van és én mégis szégyenlem, hogy úgy néz ki ahogy. Nem szívesen mennék emberek közé vele. Nagyon zavar a kinézete, mégis a külső alapján ítélem meg az embereket? De a teste az jó, csak a feje, arca.

Mit gondoltok meg fogom tudni szokni az arcát és maradjak vele vagy hagyjam ott, mert tuti nem fogom elfogadni az arcát soha?


2013. máj. 13. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Belőled a szeretet és empátia hiányzik.

De ha ez megnyugtat akkor ez tömegjelenség, tehát mondhatjuk, hogy te képviseled az átlagot.


Don't worry, be happy!

2013. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy nagyon kicsike gerinced, akkor nem hülyíted tovább szerencsétlen csajt, hanem megmondod neki, hogy inkább felejtéstek el egymást, és nem keresed többet. Még azért se hogy megd*gd.
2013. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek lelki problémáid, csak ugyan olyan felszínes vagy, mint azok, akik itt hangoztatják, hogy nekik mindegy milyen lány kell, majd kiderül, hogy mégsem.
2013. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna akkor hagynod,hogy belédszeressen a lány,ha neked ilyen gondolataid vannak. hagyd őt inkább...majd más azért szereti amilyen,kivul belul. Nemtudom megmondani,hogy működne-e,talán később megtetszene....


A külső megfog,a belső megtart, a jo szex összelancol..

2013. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!