Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mit gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk valamelyik nap barátommal komolyabb dolgokról és mivel mindig mindent megbeszélünk ezért mondtam neki hogy volt már hogy én gondoltam arra, hogy hagyjuk ezt az egészet abba, mert hogy nekem a suli, az érettségi, a nyelvvizsga mellett nehéz ez az egész.

Na most erre azonnal rávágta hogy már ő is gondolt arra hogy hagyjuk ezt az egészet..


Szerintetek csak rákontrázott arra amit én mondtam, vagy valóban így van?

A párkapcsolatunk nagyon jó, sosem veszekszünk ha valami zavar minket akkor megbeszéljük, mondjuk néha én kiakadok dolgokon és olyankor csúnyán viselkedem vele, de aztán mindig megbékélek.


Szóval mit gondoljak most?


17/L 24/F


2013. máj. 13. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az van, hogy ő már régebben akarta a végét, csak nem merte megmondani. de most lett rá alkalma
2013. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen hangsúllyal, arckifejezéssel mondta.
2013. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve vicc az egész, hogy 17 évesen abba akarsz hagyni egy kapcsolatot suli és nyelvvizsga miatt. Mintha az elvenné minden idődet...Bocsi, de ez nevetséges. Ha szeretnéd, nem mondanál neki ilyet. Ha én a pasid helyében lennék, azonnal visszamondtam volna, hogy igen, már csak azért is...
2013. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de mondhatta volna... mert ha azt akarja hogy legyen vége, akkor legyen úgy,

nem akarok egy olyan kapcsolatban lenni mégegyszer egy nagyon rossz év után, hogy folyamatosan csak szenvedjünk.

2013. máj. 13. 20:28
 5/12 anonim ***** válasza:

3assal kell egyet értsek. Az embernek arra van ideje amire szán. Nem kell nonstop együtt lenni, de valahogy kétlem hogy napkeltétől lefekvésig a könyv előtt görnyedsz. Az érettségire nem most kell tanulni hanem egészen eddig kellett volna 4 éven át. És még ha szuperstréber vagy is most ebben a hátralevő időben, szerintem akkor is együtt tudnátok tölteni 2-3 estét, vagy pár órát amíg pihensz.

Ha valaki ilyen szar kifogással akarna megszabadulni tőlem, még jó hogy én is rákontráznék.

2013. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ja.. bocs.. igen 17 vagyok, érettségizek emelt szinten mert szeretnék orvos lenni, szintén felsőfokú angol nyelvvizsgát teszek és minden pillanatomat leköti a tanulás, 4,8-s átlagom van gimnáziumban..

jövőre még fölvettem emelt bioszt meg emelt fizikát úgyhogy igen muszáj tanulnom és csak azért mondtam neki, mert nem akarom hogy emiatt neki legyen rossz, az elején tisztáztuk a dolgokat, hogy ez lesz, akarta, csak néha láttam hogy nem tetszik neki..

igenis nehéz időt szakítani

főleg hogy ő meg van hogy egész héten nincs itthon mert dolgozik.. igen.. nehéz

2013. máj. 13. 20:31
 7/12 A kérdező kommentje:
ja és hozzáteném hogy nem akarok tőle megszabadulni.. még régebben ezt gondoltam és megmondtam most neki, szerintetek jobb ha hazudok itt jobbra balra?
2013. máj. 13. 20:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hazudj, legyél őszinte. De eleve ha van hogy ő egy hétig nincs akkor pont hogy alig zavar a tanulásban. Miért kéne emiatt szakítani vele?

Ez nálam úgy működne hogy elmondanám a partneremnek hogy drága, a köv 1 hónap nekem horror, nagyon keveset fogok rád érni, kérlek értsd meg ez nekem most fontos. Én egy ilyen döntést teljes mértékben tiszteletben tudnék tartani, és akármennyire tetszik vagy, nem elfogadnám a te érdekedben.

Mindenesetre ez az egész dolog amit mondasz több sebből vérzik és enyhén kusza. Az ember olyat nem nagyon szeret hallani hogy nem nagyon érek most rá, ezért inkább szakítsunk. Lehet egyébként hogy az elsőnek van igaza, és már tényleg benne is ott volt egy ideje, de nem találta az alkalmat, viszont az is lehet hogy tényleg csak rosszul esett neki hogy ilyen miatt azt mondanád hogy heló.

Beszéld meg át vele az egész szitut.

2013. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy neked az a bajod, hogy ő nem kezdett el egyből siránkozni, meg könyörögni neked, hogy ne hagyd őt el, amikor te felhozod, hogy szakítani kéne, de az tök normális, hogy te ilyenekkel dobálózol. Hát tanuld meg kislány, hogy nem mindig az lesz, amit te akarsz, és nem fog mindenki akit csak akarsz körülötted legyeskedni... nyilvánvaló, hogy ezzel azt akartad elérni, hogy a barátod loholjon utánad és nyalja ki a s.gged mégjobban, de mivel nem ezt kaptad, elégedetlenkedik a kis királylány. Talán fáj az igazság, hogy már nem akar veled lenni?:))
2013. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na állj...

egy rohadt nagy bunkó parasztok vagytok..

kettő nem mentünk szét, együtt vagyunk és együtt is leszünk, csak beszélgettünk, se én se ő nem ezt érzi/gondolja most. Nem szakítottunk. Ugyanúgy együttvagyunk.

Istenem... ha már félre érted az egészet akkor legalább ne írnál hülyeséget..

2013. máj. 13. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!