Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egy hónapja együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy hónapja együtt vagyunk a barátommal, de még nem vagyok szerelmes belé. Szerintetek ez baj, később ez még kialakulhat?

Figyelt kérdés
Tetszik külsőleg és belsőleg is, nagyon jól érzem magam vele, alig várom, hogy találkozzunk, hogy megcsókoljon, hogy megfogjam a kezét stb...Nagyon kedvesnek és jóembernek tartom és vonzódom is hozzá. Viszont nem érzem a pillangókat a gyomromban, nem érzem azt, amit máskor már ilyenkor rég éreztem, vagy amit akár első látásra éreztem másnál. Nagyon sokat gondolok rá, ábrándozgatok róla, eléggé szétszórt is vagyok mostanság, meg boldog is. Sőt, amikor belegondolok abba, hogy ez egyzser véget ér, akkor elkeseredem. De mégsem érzem, hogy szerelmes lennék....Lehet ebből még az?
2013. máj. 14. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felnőttél?
2013. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy.Am szerintem minél késöbb lesz valaki szerelmes annál hosszabb ideig tart. Gondolj csak bele, mi lett volna ha első látásra belezúgsz.. nemhinném hogy nagyon sokáig tartana, hiszen elvakítana, így viszont majd mivel megismered így zúgsz belé. Amúgy a párodnál is ezvan?
2013. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok


De eddig nálam ez nem így volt és furcsállom, hogy minden klappol, nagyon boldog vagyok, de mégsem érzem azt, emit eddig.


Nagyon oda van értem, bár nem mondta, hogy szerelmes, de szerintem igen....

2013. máj. 14. 20:56
 4/4 anonim válasza:
akkor derül majd ki, hogy szeretted-e, ha véget ér
2014. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!