Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak az Igazi Férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az Igazi Férfiak?

Figyelt kérdés

Akik nem csak ágyba akarják vinni a lányt, hanem valódi érzéseik vannak és ezt ki is tudják mutatni felé?


Akik nem sumákolnak, őszinték és nyíltszívűek?


Akik nem ilyen felszínesek, mint szinte minden és mindenki manapság?



2013. máj. 15. 09:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Most épp suliban van, mert szakmai vizsgája van, de utána jön értem és velem lesz. Kielégítő válasz? :)
2013. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
:)
2013. máj. 15. 09:14
 3/33 anonim ***** válasza:
Általában egy őszinte, nyíltszívű és nem felszínes nő oldalán.
2013. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Sajnos nem! :(
2013. máj. 15. 09:17
 5/33 anonim ***** válasza:
Mi férfiak, már csak ilyenek vagyunk... Esetleg próbáld meg egy nővel.
2013. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is kételkedtem benne, hogy van olyan férfi, aki nem csak kihasználni akar, vannak érzései, többre tartja az összebújást, mint a szexet és még komolyan is gondolkodik, hosszú távra tervez. (sőt, még jól is néz ki :P)

DE nem elfelejtendő, hogy egy férfi mellett igen is nőként kell viselkedni.! Minden éremnek 2 oldala van!

2013. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%
Azok a férfiak Tarzannal együtt kihaltak.
2013. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Utolsó: én is kezdek erre a következtetésre jutni! :D
2013. máj. 15. 09:26
 9/33 anonim ***** válasza:

Hogy is van az, amikor egy mondaton belül egymásnak ellentmondó szavak vannak? Van erre valami kifejezés. Tudjátok, mint például a "jóindulatú ellenőr" vagy "pattanásos szívtipró" jelen esetben "érzelmes igazi férfi"...... Ja, megvan oximoron. :)

Én a férfias férfiakat szeretem, legyen tüzes, erős, határozott, irányító, ne bújjon, mint egy kiscica, arra ott vagyok én. :)

2013. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha olyan pasi kerülne elém, aki többre tartja az összebújást, mint a szexet, a kávémat se főzhetné le. (Akartam írni, hogy a lábamat se csókolhatná meg, de gondoljunk a lábfétises férfiakra is.)
2013. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!