Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért foglalkozik a pasim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik a pasim a kocsijával többet mint velem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az ember azzal foglalkozik legtöbbet ami a legfontosabb neki.
2013. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Mert úgy néz ki neki az a legfontosabb, az első nagyon jól írja, sok ilyen ember van manapság, és még régen is voltak ilyenek.

Nekem is van autóm szépen karbantartóm, meg szerelgetem, de nálam az egyáltalán nem az első.

Én nekem a barátnőm az első és sosem pattogok ha lesz benne egy kis kosz, takarítani tudok, tisztítószerem van stb... Volt hogy már a barátnőm összemorzsált mindent, véletlen kilötykölte a kávéját, de nem szóltam érte, fogtam és amikor ráértem lemostam.

Nekem sokkal fontosabb a boldogságom a párommal mint egy tárgy ami lehet például autó is.

2013. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kevés infó. Lehet, hogy a kocsija szerethetőbb, mint te. Bármi lehet. Ennyiből nem lehet igazságosan véleményt formálni.
2013. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobban hozzafer a karosszerahoz tobbet fekudhet alatta

Nem dumal vissza

2013. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:S

Amúgy mikor mondom neki akkor meg azt mondja hogy én nem foglalkozom vele...ha kint van autót szerel hogy foglalkozzak vele?Meg hogy a macskámmal többet foglalkozom...

pff

2013. máj. 15. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik hogy nem illetek össze.....
2013. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószinüleg a kocsi fontosabb neki nálad. Tedd magad nélkülözhetetlenné!
2013. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!