Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret engem vagy csak szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mocscsaj kérdése:

Szeret engem vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Barátom van már lassan 11 hónapja, Ő 20 éves én pedig 16. Nagyon sok közös van bennünk. Egyforma filmeket játékokat szeretünk, de nagyon sokszor feljön a múltammal, lek**váz meg mindennek elhord utána meg szeret meg én vagyok a mindene... Nem járhatok abba a ruhába amibe én akarok merthogy akkor tuti megcsalom. Nagyon szeretek motorozni de azt se engedi, már barátnőim sincsenek és csak rá tudok számítani de van amikor annyira megbánt hogy nem látom a reményt, van amikor pedig szinte a tenyerén hordoz... Nagyon Szeretem Őt. Nektek mi a véleményetek?
2013. máj. 20. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy minél előbb ott kellene hagynod.
2013. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeret, de nem a megfelelő módon!!!
2013. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mondja,hogy szeret,mert te elhiszed és megdughat.

De ne mondd el senkinek,hogy én mondtam,mert ez egy belsős titok a férfiak között.Ezt a taktikát használja a legtöbbjük.Ja és ha kiderül,hogy elmondtam,akkor engem felkötnek.

Üdvözlettel: a mocskos áruló

2013. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)
2013. máj. 21. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!