Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha kiakadok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha kiakadok azon, hogy a barátom más lányok képeit lajkolgatja meg vmi oldalon beszélgetett egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy oldal és ott elkezdett vele beszélgetni ,elvileg Nem sokat de aztán hirtelen facebookon is az ismerőse lett ...gáz ha kiakadok ezen ?Azt mondta h Nem ismerkedik senkivel de ez ...a kis hazugság is hazugság ,Nem ?
2013. máj. 21. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nemgáz
2013. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha társkereső oldal, akkor igen, gáz. De akkor az is, hogy együtt vagytok és fenn van.
2013. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Így fogod elveszíteni...
2013. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan vagy kikattanva !!
2013. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár hetet adok ennek a kapcsolatnak...
2013. máj. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz!

Engem is zavart mikor a barátom más csaj képeit lájkolgatta vagy más csajjal beszélgetett!Megmondtam neki, leállt vele! Pedig volt olyan aki mondta anno, nekem h ha pasim lesz és ezt szóvá teszem akkor nem marad velem sokáig,és láss elég régóta együtt vagyunk

2013. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!