Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is nyugodtabban alszotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is nyugodtabban alszotok ha ott van mellettetek a párotok?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyat hogy valaki nem tudja rendesen kialudni magát ha valaki ott szuszog a hátában. Én tökre nem így vagyok vele. Úgy tudok aludni mintha sose akarnék felkelni.

18/L



2013. máj. 26. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
En sem tudom magam normálisan kipihenni magam, ha van mellettem valaki. (Kivétel, ha részeg vagyok, mert akkor bealszom és délig fel sem kelek semmire.)
2013. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pont forditva. Minden bajom van tőle! Én egyedül tudok és szeretek aludni. Ha van mellettem valaki akkor nyugtalanul alszom és nyűgösen ébredek.
2013. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én mindenhogyan jól alszok, még zajban és fényben is. Nagyon durván be tudok aludni. Ebből a szempontból a pasi jelenléte nem mérvadó.


22L

2013. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én bármikor tudok aludni, de az mégis nagyon megnyugtató, ha a párom szuszog mellettem:)
2013. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én sem tudom magam kipihenni, ha a párom mellettem alszik. Félig rám fekszik, horkol, szuszog, szóval alig alszom :D
2013. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megoszlanak a vélemények ahogy látom :)
2013. máj. 26. 11:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Szeretek a barátommal aludni,de mivel nem mindig alszom mélyen,és hallom ahogy horkol na azt nem élvezem:D De ettől függetlenül minden okés:DBár kialudni magam csak akkor tudom,ha 1-2,5 napot aludhatok egyedül
2013. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én sem tudok aludni ha egy nővel alszom kivétel ha testileg kikészítem magam és olyan fáradt vagyok h az ágyba is alig tudok bemászni akkor igen ha viszont nem vagyok fáradt akkor nem tudok elaludni egyszerűen egész este kattog az agyam, és állandóan csak a szexen jár :D és az a baj hiába van szex engem a mozgás felpörget és nem tudok tőle aludni pl ha kiszoktam menni este futni meg hasazok utána se szoktam tudni soha aludni vagy ha este későn edzek akkor hazaérek 10-re mondjuk nem tudok egy 2-3ig elaludni az tuti mert felpörget
2013. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szeretem ha velem van, szeretek hozzábújni, mégsem alszom nyugodtan ilyenkor :D remélem idővel "megszokom" a helyzetet és tudok majd aludni :D
2013. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát de a házasok ezek szerint sosem aludják ki magukat? :DD
2013. máj. 26. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!