Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak külföldi férfiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
Nem a pénz miatt van, de valahogy vonzónak találom a külföldieket. Szexuálisan nem jönnek be a magyar férfiak. Ez miért lehet?
2009. okt. 4. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet például egy védelmi reakció az önbizalomhiány ellen. Úgy sem jönnél össze velük és kitalálod, hogy inkább nem is kellenek. A külföldiek meg ritkák és nem kell miattuk állandóan aggódni.


persze az is lehet, hogy nem.

2009. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nekem van már párom, aki külföldi...csak próbálok rájönni, hogy ez miért volt mindig is így.
2009. okt. 4. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
mert retardált vagy
2009. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Talán mert meglátásod szerint egy külföldi pasi "egzotikusabb"... barátnőm is hasonló cipőben jár, meglát egy külföldi srácot és szétcsúszik. Nem tudja igazán megmagyarázni, azt mondta van bennük valami ami magyar ifjakban nincs. Az tény hogy az életfelfogásuk más, nekem is volt szerencsém külföldi sráchoz, de az a helyzet, hogy nyelvtudás ide vagy oda, annyira akkor sem tudok angolul, amennyi egy számomra kiegyensúlyozott kapcsolatnak nevezhető valamihez elég lenne. Nem tudom a legbelsőbb félelmeimet úgy átadni, hogy azt megértse a párom, hisz talán kevés a szókincsem talán szegényes az angol szókincs is a magyarhoz képest, nem tudom. Valahol az is benne lehet, persze ez csak feltételezés, nem sértés, hogy egy külföldi emberkével lehet "villogni", nem csak a pénz miatt, hanem nem tudom... csak körül kell nézni. Lényeg a lényeg, ha te így érzed jól magad, akkor ne a miértekre keress választ, hanem adj bele mindent! :)
2009. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
a 2. tömören megmondta a frankót. De akkor menj külföldre és ott csak azok lesznek, és rájössz h ugyanolyan fatökű kamugép ott is mindenki...
2009. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Ne aggódj, sosem vagy egyedul, ezt jegyezd meg!

Mióta az eszemet tudom a kulfoldiekre bukok, a magyarokat meg sem nézem, mert számomra egyformák és nem érdekelnek.

A barátaim is kulfoldiek, mindig találok ilyen társaságot. Engem például mindenki ezzel cikiz, hogy miért pont kulfoldi meg bla bla bla... Nekem minél messzebbrol van annál jobb!

Talán azért, mert más a kultúra, tobbet mosolyognak, viccelnek, nevetnek, más a kisugárzásuk, lazábbak, konnyebben veszik az életet meg minden:)

2009. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
hülyeség, mindenhol ugyanolyan emberek vannak.
2009. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Akkor is csak egy álomvilágba zárt hülye ribanc vagy...
2009. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod...nagyon ismersz, hogy ler.bancozol. 2 pasival voltam egész életemben.
2009. okt. 5. 09:11
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:

A "szexuálisan nem jönnek be a magyar férfiak" kijelentésed kissé helytelen, annyiféle típusú férfi él itt is, hogy ezt nem lehet csak így letudni. Inkább csak te nem találkoztál a környezetedben olyan magyar sráccal. Mellesleg a külföldiek iránt sem szexuálisan vonzódsz, hanem a belső tulajdonságaik miatt, mivel a szexuális vonzalom inkább a külsőre vonatkoztatható(tehát ezért is hülyeség, hogy nincs olyan magyar fiú aki így vonzana).

22/F

2009. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!