Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akik kicsit husisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kicsit husisnak érzik magukat! Mit szólnátok ha a barátotok megmondaná nektek kerek perec hogy van rajtatok felesleg? Mert én így jártam.

Figyelt kérdés
Persze azt mondtam neki hogy nem bántott meg,de egy kicsit azért mégis.Am az oké azt elfogadom hogy dagadt monstrum állat vagyok meg egy elhízott barom,meg hogy a testsúlyom meghaladja az ötezer tonnás elefántét is,csak hát nem is tom..Tudom hogy ezzel csak lehetséges hogy segíteni akart vagy valami,de hát...Nektek mi a véleményetek?Mit tennétek?

2013. máj. 26. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
de mégis hogy mondta el?
2013. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Mit tennék? Lefogynék. Nem szeretek igénytelen lenni, távol áll tőlem.
2013. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Mert most az jobb, ha hazudik? Te is belátod, hogy van rajtad felesleg, ő is tudja. Ettől még gondolom ugyanúgy szeret, elfogad, veled van. Most hazudhatna, hogy csodálatosan vékony és tökéletes vagy, de nem teszi. Ez már egy komoly kapcsolatra vall. :D
2013. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem mondania sem kellett, én mindennap edzek, hogy leadjam a fölösleget.

Nem mondja, de tudom, hogy a férfiak a vékony nőket szeretik, én pedig szeretek tetszeni neki.

2013. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is küzdök azért hogy lefogyjak,tornázok,a vacsorát ki is hagyom,próbálok keveset enni.
2013. máj. 26. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
pedig az nem segít semmit. pont h jó bőségesen kell vacsorázni. inkább a szénhidrátok kiiktatása segít
2013. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezért nem fogysz drágaságom, mert koplalsz. Utána kéne olvasni/érdeklődni a normális diétának. Egyébként meg attól függ hogy mondta. Ha megkérdezted tőle, hogy kövér vagy-e és azt mondta, hogy igen, és ráadásul te is elismered, akkor mi a gond? De ha csak odament, leült a kanapéra, fingott kettőt és azt mondta, hogy "hozz egy sört... ja és dagadt vagy" az más dolog.
2013. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mit szólnátok ha a barátotok megmondaná nektek kerek perec hogy van rajtatok felesleg?"

Közölném, hogy tisztában vagyok vele. Kérdés, hogy ez őt zavarja, vagy mégis mit kezdjek a kijelentésével? Mert attól, hogy közöl egy tényt, még nem tudom kitalálni, hogy mit is vár...

Volt egy pasim, aki nagyon tudott motiválni. Nem azt mondta, hogy van rajtam felesleg, hanem azt, hogy nagyon kívánatosnak tart, de ha még egy picit sportolnék is, akkor eszméletlen jó nő lehetne belőlem. Ugye hogy ez mennyivel motiválóbb, mint a kritika? Nálam legalábbis az volt, rövid időn belül csúcsformába jöttem... azóta, ha valaki degradáló megjegyzést tesz esetleg az alakomra, akkor el szoktam ezt mesélni... mert az, hogy vannak elvárásai, egy dolog. De azzal, hogy kritikaként közli, azzal nem segít, csak frusztrál. Én úgy nem tudok fogyni, hogy valaki kritizál! Ha segíteni akar, akkor legyen tényleg motiváló!

2013. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, szívemből szóltál!:)
2013. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!