Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hónapokig beszélgete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hónapokig beszélgetett, szex chatelt egy lánnyal, elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt, sajnos távkapcsolatban, ami nagyon nehéz mindkettönknek. Ezek a beszélgetések a lánnyal nem mostanában voltak,kb. fél éve, viszont elötte is volt hasonló, amiröl beszélgettünk is.

Szinte minden hétvégén találkozunk amúgy, érzem és tudom mennyire szeret, sokszor bizonyitotta már.

Tegnap láttam meg ezeket a beszélgetéseket, hát rosszul lettem, de szó szerint. Késöbb amikor megnyugodtam, próbáltam megérteni öt, és,azon agyaltam,hogy mit szúrtam el. (Amúgy mi is szoktunk szex chatelni, söt telón is nyomjuk néha:)). Azt becsülöm benne azért,hogy nem lépett még félre, de akkor is sokkoló volt ezt olvasni.

Nem tudom mi lenne a jó. Csomó sz*r érzésem van, de ugyanakkor tudom,hogy valamiért szüksége volt erre. Úgy látszik hiába teszek meg mindent ha külön vagyunk...

Nem tudom lenne e értelme erröl beszélni vele, ha azt érzem amúgy,hogy szeret és mindent megtesz értem/értünk.

Bocsánat ha hosszú lett, és köszönöm ha valaki elmondja a véleményét.


2013. máj. 28. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy én egy jó nagyot szakítanék.

Nekem nem fér bele, hogy mással chatszexeljenek, emellett pont lesz*rom hogy nem csalt meg...

Nem érdekel, ha szeret, persze biztos kedvelget, meg kíván, meg jó velem, meg jó csaj vagyok.... de mellettem ilyet ne tegyen, nem fér bele. Ha neked belefér....csak gratulálok.

2013. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ivilicious ***** válasza:
nekem ez megcsalással érne fel. hagyd ott.....ilyet. még,hogy azt képzleje,hogy mással csinálja, és..áh nem. elhagynám.
2013. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom nem hetente hanem 2-3 havonta találkozik a kedvesével és még csak nem is egy országban tartózkodnak amikor nem együtt vannak. A srác mégsem csinált ilyet. Bulizni is eljárunk és nem is nagyon néz más nőre. Na ő szereti a nőjét
2013. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel. Ez már nekem is megcsalásnak számitana. Ha belegondolsz, másra izgul fel, másra gondol...szomorú dolog de én szakitanék. Nem tudnám igy jól érezni magam mellette
2013. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jogos amiket irtok, csak azt nem értem,hogy miért van ez a kettösség. Tudom a betükböl nehéz kiolvasni, de nagyon sokszor érezteti,hogy szeret, ha együtt vagyunk egyértelmüen azt érzem,hogy szerelmes. Ölelget, csókolgat, ha nincs kedvem a szexhez azt is megérti. Öszintén mondok,hogy tök jól megvagyunk, a hétköznapokban meg ki se birná ha nem beszélnénk 1 napot,napjába 5x felhiv. Nem értem egyszerüen.
2013. máj. 28. 12:10
 6/10 A kérdező kommentje:
*mondom
2013. máj. 28. 12:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze drágám, egyértelmű, hogy egy chatszex SEMMIT NEM JELENT. Én ezt aláírom. Ettől függetlenül nekem nem férne bele.... Ennyi.
2013. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*mmint neki semmit nem jelent érzelmi szempontból.
2013. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 David0007 válasza:
100%
őszintén szólva, mint pasi, én sem értem a barátodat. gondolom fiatalok vagytok, mert egy felnőtt embernek erre nincs ideje. az, hogy a pasid szexchatel egy lánnyal azt jelenti hogy másra is vágyik, nem csak rád. ha pedig te azt mondod, hogy érzed hogy szeret téged, de mindeközben látod, hogy mással is tud nyájasan és kéjesen beszélni, akkor nem lennék a helyedben abban biztos, hogy mást nem szeret e úgy mint téged. ezen érdemes elgondolkoznod, + azon, hogy lehet más pasinak pedig te lennél minden vágya. az olyan férfi nem férfi, aki nem tiszteli a nőt!
2013. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod Dávid. Én már semmiben sem vagyok biztos. Max. abban,hogy még nem tértem magamhoz azóta se.

Ha minden igaz ma találkozok vele, de elöre félek az egész beszélgetéstöl.

2013. máj. 30. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!