Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mik azok a problémák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok a problémák amiért ti már szakítanátok a barátotokkal?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
hát most pl az van, hogy többet foglalkozik a lány barátaival mint velem. Puszik, simogatások jó éjt sms szülinapi torta stb.. azt hiszem itt a vége... 24/L
2013. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kedves előző válaszoló, ez elég lehangoló. mondtad már neki, hogy ezeket te mért nem kapod meg, vagy mért kapsz te kevesebb figyelmet, miközben te többet adsz? ha igy megmondod, lehet felsejlik előtte a tévút.-
2013. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én ugyan már férjnél vagyok, de régebbi kapcsolataimban ezekért szakítottam


megcsalás, fizikai bántalmazás, beteges féltékenység, szabadság korlátozása (ezt arra értem, ha meg akarja tiltani, hogy a barátaimmal lógjak néha)


ide tartozik még a rossz szex, és a nem közös jövőkép (ez hosszabb távra vonatkozik.)


illetve ha mégsem illünk össze (ez 1-2 hónap alatt kideríthető: pl: én az olyan pasikat szeretem akik néha írnak egy kedves üzenetet, vagy felhívnak. Az nekem nem jön be, ha mondjuk találkozunk heti 3 napot, és a maradék időben azt se tudom mi van vele mert nem is keres. Tehát ne mindig én keressem őt!


27/N

2013. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!