Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a kérdésem hozzátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a kérdésem hozzátok, elsősorban lányokhoz, hogy működhet egy komoly kapcsolat 3 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 25 éves férfi vagyok, a nő 28 éves... és csodálatos :)Ismerjük egymást rég óta, bár nem közeli ismerős. van benne valami ami vonz engem, egyszerűen meg akarom tudni hogy működhet-e egy kapcsolat, ha én fiatalabb vagyok.


2013. máj. 30. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy egy tini lány kérdése lesz. Engem 20 évesen sem zavart, hogy 3 évvel idősebb a barátnőm.


37/F

2013. máj. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Béca ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy mennyi a korkülönbség, hanem, hogy mennyire vagytok egymáshoz valók. Én ismerek olyat, hogy a srác 30 éves a lány 18, és olyanok mintha egymásnak lettek volna teremtve.
2013. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kékszemű angyal válasza:

Egy kapcsolat nem könnyű dolog főleg ha a nő az idősebb .

A 3-4 év még nem nagy kor különbség , a lényeg hogy szeressétek egymást . Az nem baj ha a csaj bonyolult , vagy nehéz eset ...hiszen mi nők alapból nehéz esetek vagyunk :D

Próbáld a legtöbbet kihozni a kapcsolatból , légy megértő, és éreztesd vele hogy egy biztonságos stabil kapcsolat várrá ha veled marad , mutasd meg neki hogy hiába ő az idősebb , neki te kellesz :)

2014. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!