Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehet-e jót a szünet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehet-e jót a szünet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal és az utóbbi néhány hónapban nagyon megfeszített tempó mellett kellett a feladatait ellátnia, sok minden hárult rá és nagyon elfáradt. fizikailag is, de mint egy hosszú beszélgetés alatt kiderült, lelkileg is. úgy érzem, hogy ezt a fáradtságot, most projektálja a kapcsolatunkra is. ma azt mondta, hogy nem volt kedve hozzám jönni - mint utóbb kiderült autóba sem volt kedve beszállni meg úgy nagyjából az ágyból kikelni sem, ezért gondolom azt, hogy talán nem érzelmileg van probléma, hanem most kicsit belefáradt mindenbe. én biztosítottam róla, hogy mellette állok és próbálja megint megtalálni önmagát és a dolgokat, amik örömet okoznak neki és biztosan jobb lesz majd újra a közöttünk lévő kapcsolat is. addig pedig hívjon, írjon vagy találkozzunk, de csak akkor ha valóban úgy érzi, hogy ő is szeretné. szóval ez most nagyjából egy szünet a kapcsolatunkban.


van esetleg ezzel vkinek pozitív tapasztalata? segíthet, ha most tényleg hagyom, hogy gondolkozzon, szánjon időt magára stb. vagy csak elhúzok egy szakítást?



köszönöm a válaszokat?


2013. máj. 31. 22:24
 1/4 Hole Hunter ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák...számomra csak az jelent kikapcsolódást, ha azok vesznek körbe, akiket szeretek. Nem tudok elképzelni olyan fáradtságot, ami bármilyen szünetet igényelne a kapcsolatomban. Véleményem szerint ez a kapcsolat végének a kezdete....(ne legyen igazam)
2013. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igazából én sem tudok elképzelni. mármint olyan fáradtságot, hogy ne hiányozzon a párom vagy ne akarjam látni... :(


ma azt mondta, hogy azért érzi rosszul magát, mert látja rajtam, hogy mennyire várom mindig és mennyire tervezem a programokat és hogy sosem tud 100 százalékban itt lenni mostanában, mert fáradt és nincs kedve kimozdulni vagy sokszor álmos és rossz látni, hogy emiatt nekem rosszkedvem van. nem tudom, hogy én mit tehetnék egy ilyen szituációban, azon kívül, hogy türelmes vagyok.

2013. máj. 31. 22:37
 3/4 Hole Hunter ***** válasza:
Tenni semmit sem kell. Ha van türelmed várakozni, azt teszed. Ha nincs, keresel vkit, akinek te vagy a felüdülés, a plusz energia...az élet! :)
2013. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pendulum92 ***** válasza:

Szerintem aho lszünetre van szükség, ott nem sok esély van visszaútra.


Nem csak hogy személyes tapasztalat is azt mondja, hogy vége van ilyenkor, de a többség ember is ezt mondja.

2013. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!