Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire létezik az a jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire létezik az a jelenség, hogy egyedülálló 30 körüli nők, szinte már bárkivel összejönnek, aki hűséges és komoly kapcsolatot akar, kapuzárási pánik miatt?

Figyelt kérdés
Vannak olyan egyedülálló 30 év körüli főleg nők, akinek nagyon nehéz már az ismerkedés. Ugyanis reggeltől estig meló, ha el is megy szórakozni, ott inkább tinik vannak, vagy az ottani férfiak csak a szexet akarják inkább. Társkereső oldalaknál is nagyon sok az olyan pasi, akik szeretőt akarnak inkább vagy csak szexet. És hát emiatt úgy érzi nem találja meg a párját és megalkuszik, azaz belemegy olyan kapcsolatba, ahol nem is vonzódik a férfi iránt csak azért van vele, mert normálisnak tűnik és komoly kapcsolatot akar és így tervezni tud a nő család gyerek céljából stb.
2013. jún. 1. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenrol
2013. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Általában a szingli nők a mai világba azért maradnak sokáig szinglik, mert olyan magasak az elvárásaik, hogy annak élő ember meg nem felel...
2013. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

akkor ha már van 1 gyereke akkor valoszinübb,

amugy meg inkább 35felett

2013. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mintha rólam írtál volna :) Annyi különbséggel, hogy rohadtul nem megyek bele semmi olyanba, amihez nincs kedvem. Tehát rám nem érvényes a belemegyek akármibe, csak legyen már valaki. De van olyan ismerősöm, aki pont így volt vele, gyereket akart, és összeállt egy barommal, azóta már úgy rühellik egymást, hogy szörnyű nézni.
2013. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem igazán tapasztalom. Nem igazán látom, hogy a harmincas ismerőseim, akik még "nem keltek el", annyira kapkodnának, inkább egyre jobban meggondolják, egyáltalán bevállaljanak-e valakivel egy komoly kapcsolatot.

Én 29 évesen ismerkedtem meg a párommal, de pont hogy akkoriban vágytam a legkevésbé tartós, komoly kapcsolatra. Nagyon sok udvarlóm volt, élveztem a helyzetet, hogy válogathattam. A férjemmel csak laza szexkapcsolatnak indult az egész, csak aztán máshogy alakult, egymásba szerettünk.

Talán inkább azokra a nőkre jellemző ez a kapuzárási pánik, akik már nagyon akarnak gyereket és úgy érzik, kifutnak az időből.

2013. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem.... sok barátnőm harminc felett kelt el, de egyikükre sem volt ez jellemző. Magasan van ám ott a mérce!
2013. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

bocs, egy nőnél nincs kapuzárási pánik, ne keverjük a szezont a fazonnal. ez a férfiaknál van

amúgy nem megy el bárkivel, beszélgetés van, még 1 éjszakásnál is

amúgy az ismerkedés dönti el, szóval a beszélgetés, mi van a fejedben N

2013. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, ha neked kapuzárási pánikod van, akkor veled összejönne bárki is?
2013. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik 30-35évesen?uh,te hány éves vagy?
2013. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért én tudok pár ilyenről. Huhúú..
2013. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!