Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek ti örülnétek, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek ti örülnétek, lányok?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egyik estére, mikor jön filmezni, sütnék neki egy szív alakú pizzát. Ez befolyásolná aztán a jókedvét? Gombás-sajtos-sonkás lenne.
2013. jún. 3. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ledobom az égszíjam....
2013. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cuki vagy:3 kevés pasi csinál ilyet :s én a nyakadba ugranék! :D
2013. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AlinaHella ***** válasza:
A barátnődtől függ, meg hogy mennyire erős érzéseitek vannak. Egy hosszabb kapcsolatban én nagyon örülnék, pláne, ha különösebb ok nélkül.
2013. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint el tudnám viselni. :) Szeretem az ilyen szívhez szóló kis meglepiket.
2013. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. :)
2013. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!