Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mennyire fontos egy kapcsolatban hogy a férfi fizikailag erősebb, nagyobb legyen nálatok?

Figyelt kérdés

Nálam ez döntő fontosságú. Hiába lenne számomra ideális egy férfi ha nem érzem elég "erősnek" akkor nem tudok rá potenciális partnerként tekinteni. Van aki szerint ez butaság, csak külsőség amivel nem lenne szabad foglalkozni de én nem tehetek róla hogy így érzek. Csak akkor érzem magam biztonságban és 100%-ig nőnek ha a férfi erőfölényben van. Ez valamiféle "ősi ösztön" vagy az én személyes hülyeségem?

25/N


2013. jún. 4. 14:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon jól fogalmaztad meg, annyira jó hozzá bújni, a karjaiban lenni, én is ezt az érzést imádom.:)
2013. jún. 4. 16:15
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Vettem észre, ezért nem kellek egy lánynak sem.


egy alacsony, vékony fiú

2013. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem akartam senkit megsérteni vagy lelombozni. Sok lányt látok alacsonyabb, vékony fiúkkal, szóval biztos nem mindenkinek fontos az ami nekem. De én amúgy is magasabb vagyok az átlagnál ezért egy alacsony férfi nálam nem jöhet szóba.
2013. jún. 4. 21:08
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek veled, én is a nálam magasabb, erősebb férfiakhoz vonzódok, nem tudnék elképzelni egy nálam alacsonyabb vagy vékonyabb/gyengébb fizikumú pasit... de szerintem ez így természetes, evolúciós ösztön.


27 L

2013. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 ARTANGEL válasza:
45%
szerintem sokkal jobb ha a "ferfi hordja a nadragot". Egy ferfi legyen ferfi, azert ferfi. Azonban sajnos a 21 szazadban az anyak elrontjak a kisfiaikat mert elbabusgassak es igy nem fejlodik ki bennuk az igazi ferfi. Kotodes alakul ki es igy lesz az anyuci kisfia felnevelve. Borzalmas. Egy eros ferfi vezeti a parkapcsolatot es a hazassagot is. Hatranyai viszont hogy mas noknek is nagyon bejon es ezt o is tudja. A kisertes meg nagy. Hosszutavon,eletre jobb az erosebb ferfi szerintem.
2013. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha egy fiú alacsony és vékony. Persze, ne legyen csontváz, de nem érezném magam jól egy égimeszelő, testesebb fiú mellett.
2013. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten nem tudom elviselni, ha egy pasi erősebb nálam. Nem szívesen kezdek nagy darab, félelmetes srácokkal, félek tőlük. Magasság 190-ig, testsúly max 100 kg. Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy férfiember 100 kg alatt csak karácsonyfadísz.

Akkor vagyok nyugodt, ha adott esetben tőle is meg tudom magam védeni.

2013. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Az utolsó két válaszból is látszik hogy szerencsére nem vagyunk egyformák, mindenki megtalálja a maga párját! Alacsonyabb, vékonyabb srácok, ne legyetek elkeseredve!:)

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. jún. 9. 21:46
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy alacsony nő, és még az erőnlétemet is megirigyelhetné egy-két pasi... de még is szükségem van arra, hogy párom erősebb és nagyobb legyen nálam. Ha kell, megtudjon védeni.

21N

2013. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!