Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 5év együttlét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 5év együttlét után megvert. Először fordult elő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5éve vagyunk együtt,szoktunk veszekedni de egyébként nagyon jó a kapcsolatunk,szeretjük egymást és most költöznénk külön a szülőktől.Múlt héten azonban odáig fajult a veszekedés-amit én kezdtem,sértegettem-hogy a hajamnál fogva ráncigált le az ágyról a földre és ott többször belém rúgott.Sokkot kaptam alig tudtam levegőt venni,ő is kiborult,nagyon megbánta azóta egyfolytában mondogatja hogy soha többé nem tenne ilyet.És tudom hogy nem ilyen,de nem tudom mit tegyek.Egyszer még megbocsátható(pláne ennyi év után) vagy hagyjam el??Segítsetek!
2013. jún. 4. 17:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy az összes megvert nő magát okolja. :DDD
2013. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer SEM bocsájtható meg az ilyen... küld el orvoshoz... minimum...
2013. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a Barátok köztöt, és rúgd ki a pasit
2013. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Már bocs, de hülye az a nő aki megbocsát..

És te nem hülye, hanem idióta vagy, mert kiírod gyik.hu-ra

2013. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem lehett ezt megbocsátani, hadjd ott.
2013. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem okolhatod magad, amiért megvert. Ő a felelős. Ha veszekedtek, akkor nem jó a kapcsolatotok. Feltétlenül hagyd el, és JELENTSD IS FEL! Ugyanis az ilyenért vállalnia kell a felelősséget. Nem férfi az ilyen, egy nőt könnyű megütni, főleg aki még fel se jelenti. A felelősséget vállalnia kell érte, és ez minimum az, hogy elhagyod, feljelented, és viseli a következményeket.
2013. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez nem egy pofon volt, ami "bármikor" elcsattanhatott volna. Hanem konkrétan megrugdosott, amiből súlyos testi sérüléseket is szenvedhettél volna! Én nem bocsájtanám meg, hanem a verés után elmentem volna orvoshoz látleletért és feljelentettem volna a p.csába! A helyedben minél előbb kilépnék ebből a kapcsolatból. A srác meg kezeltesse magát, mert nem normális.

24N

2013. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az a "vicces",hogy eddig én is kiborultam az ilyen nőktől,akik mindig találtak valami kifogást hogy miért verik őket,erre most ugyanabban a helyzetben nem tudom mitévő legyek:(Hogy megtenné-e még egyszer,vagy ha nem,akkor is meg tudnék-e teljesen bocsátani...
2013. jún. 4. 17:34
 9/20 anonim ***** válasza:
Ennél már csak jobban fog bonyolódni az életetek, valószínűleg nem ez lesz az első eset, ha nem akarod az egész életedet boldogtalanul leélni akkor hajrá.
2013. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Meg fogja tenni még egyszer. De ha meg is akarsz neki bocsátani (bár nagy hülyeség lenne), akkor is hagyd ott egy darabig, hátha elgondolkodik.
2013. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!