Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ismerkedem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedem egy lánnyal, megcsalásnak számít, h mással is lefekszem közben?

Figyelt kérdés

De csak amíg össze nem jövünk.

Egy randink volt eddig,nincs semmilyen kötődés,csak szimpátia.


2013. jún. 6. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel még kapcsolat nincs ezért nyilván nem
2013. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de jó nagy szemétség a részedről.
2013. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A Katie ***** válasza:
100%
"Hivatalosan" nem számít megcsalásnak, de ha valakivel igazán össze akarok jönni, akkor se kedvem, se igényem nincs mással szexelni közben.
2013. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít annak, de ha van benned érzelem akkor nem fogsz az ismerkedés alatt más lányokkal szórakozni így, mert akkor ha a lány megtudja akkor nem is lesz belőle kapcsolat.

Meg hát az milyen vagy eldöntöd hogy akkor melyik lány kell neked vagy nem.

2013. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem számít! Élj a lehetőséggel!! Mielőtt összejöttem a barátnőmmel nekem is lett volna lehetőségem, de elutasítottam.Most már 3 hónapja szenvedek szex nélkül.Ki kell használni a lehetőségeket.
2013. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem neki is vannak dolgai,meg lehet össze sem jön a kapcsolat,akkor a semmiért pazarlok el egy lehetőséget.

Am én is érzem,h nem túl korrekt,de sztem belefér.

2013. jún. 6. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért még kerülhetsz a mennybe. Dugd meg!
2013. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

még nincs kapcsolat köztetek, ismerkedési fázisban vagytok,

a szexet úgy intézd, ha már szeretnéd, hogy titokban, szóval olyannal menj el, akiről tudod, tartja száját, N

2013. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megcsalás, csomó srác csinálja, pont azért, hogy vissza tudják magukat fogni az új barátnővel és ne nyomuljanak rá túl hamar szexuálisan.


De intézd úgy, hogy a lány ne tudja meg, mert rosszul esne neki.


22L

2013. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha valakivel szeretnék összejönni,és komolyan érdekel,akkor csak rá koncentrálok.Nekem ez nem férne bele.
2013. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!