Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az igazat, hogy miért nem akarok vele többször találkozni, vagy ez nem célravezető ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ezzel a sráccal már vagy fél éve kerülgetjük egymást, első pillanattól vonzódtunk egymáshoz, az elmúlt kb másfél hónapban gyakorlatilag olyan volt minden, mintha járnánk (ő szerintem így is veszi már magában, még ha nem is mondtuk ezt így ki).

Tudom, hogy tetszem neki, szeret velem lenni, jól elvagyunk meg ilyesmi, de ő nem szerelmes belém, ebben biztos vagyok.

Én viszont beleszerettem. És így már csak szenvedés lenne ez, hogy ő nem szeret.

Ez az indokom, amiért nem szeretnék többet találkozni vele. De ha ezt mondom, az elég furán hangzana, nem?

Vagy inkább valami mást kéne mondanom? Az a lényeg, hogy tényleg soha többé nem akarom hogy bármi is legyen köztünk. És hogy ezt ő is komolyan vegye, mert különben képes lennék igent mondani a későbbi találkozásokra is, ha hívna. :(

De ez, hogy szerelmes vagyok beléd, ezért ne találkozzunk többé... ez fura, de ez az igazság.

Voltatok már hasonló helyzetben? Akkor mit csináltatok?

21L


2013. jún. 12. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. Egyszer én is bevallottam egy srácnak, hogy szeretem, mert már nem bírtam tovább. Persze nem lett a dologból semmi, de utána megkönnyebbültem. Igaz, utána még sokáig fájt a dolog (mármint, hogy ő nem viszonozza az érzéseimet), de hát ez van. Majd jön egy másik. Nyugodtan mond el neki, amit érzel, ha neked ez így jó. A pasik általában értenek a szavakból. Először lehet, hogy nem fog leesni neki, hogy miért akarod felbontani a közöttetek lévő barátságot, de később tutira meg fogja érteni. Szerintem.
2013. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az nem értem miért nem lehet ezt felnőtt emberek módjára megbeszélni.
2013. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mi nem barátok vagyunk, tényleg képzelj el egy kapcsolatot, csak nem nevezzük annak (tehát igazából mégse az :D de gyakorlatilag igen)
2013. jún. 12. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk sem volt barátság, inkább csak jóban voltunk, meg néha együtt jártunk suliba. Ennyi. De tényleg simán meg lehet ezt beszélni anélkül, hogy bárkinek is fájdalmat okoznánk.
2013. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, de azóta kiderült, hogy a srác nagyon szerelmes belém, járunk. :) Csak az elején még kicsit furcsa volt.
2013. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Mondd meg neki, hogy szereted. Vagy azt válaszolja, hogy ő is, vagy azt, hogy ő nem. Utóbbi esetben megmondod neki, hogy akkor nem szeretnél többet találkozni vele, mert szeretnél túljutni ezen a viszonzatlan szerelmen.
2013. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

6! igaza van, röviden és tömören, nem kell a témát kerülgetni, az mire jó? semmire,

szóval megmondod, erre válaszol, a téma lezárva N

2013. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

linkeld be neki ezt a kérdést és tiltsd le fb-ról

ennyi... én megmondtam a lánynak szó szerint mi bánt és kész

2013. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!