Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve tartó szerelmi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve tartó szerelmi kapcsolatban élünk a párommal és még most is annyira kívánjuk egymást mint a kapcsolatunk elején, "örülten" ami napról napra mégjobban erösödik. Más is így érez ennyi idö után vagy enyhül ez a vágy, érzés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Jó nektek!:)

Remélem életetek végéig erősödni fog végig:)

2009. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Szinte minden embernel mas a helyzet...

vannak akik jartak egy ideig de mikor szakitottak 1:vagy maradnak baratok es mintha semmi nem tortent volna koztuk...

2:vagy valamelyik fel meg mindig szeretnifogja a masikat.

vannak akik sirig tarto erzest cipelnek majd magukkal.

De szerintem 4 ev az meg egeszen normalis:)

2009. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
miért fontos ez ha ti jol megvagytok?
2009. okt. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor örülni kell, nem hülyeségeket kérdezni :P

Egyébként nem, másoknál ez szokott enyhülni.Csak azt nem értem, hogy ez titeket milyen módon érint...

2009. okt. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem várom, hogy enyhüljön, sőt örülök és végtelenül boldoggá tesz ez az érzés, csak kíváncsi vagyok, hogy másoknál ez hogy működik, enyhült-e, mert mi elmondhatatlanul boldogok vagyunk.
2009. okt. 11. 08:14
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

És idejöttél feltenni egy tök felesleges kérdést, csak azért, hogy most a nagyközönség megtudja, hogy boldog vagy és, hogy nektek mennyire jó?


Örülünk neki! Gratulálok! Én is boldog vagyok a párommal...

2009. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jézusom! Tényleg ennyire be van fordulva a világ? Csak sírni lehet? A boldogságát már nem is oszthatja meg az ember másokkal, csak azt, ha nyomora van? Pffff....
2009. okt. 20. 18:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!

Én is ilyet akarok:-)))))

2009. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Irigylésre méltó! :) Én 2 éve vagyok együtt a barátommal,de már nem azt érzem,mint az elején... Lapos,unalmas,egyhangú... Ezt persze ő nem érzi,oda-vissza van értem! Szeretem én is,de ez részemről már nem szerelem.Elmondani félek neki,mert nem akarom,hogy elhagyjon (bár ez kizárt dolog) és én sem akarom őt elhagyni,mert már úgy összeszoktunk,meg ragaszkodom hozzá valamilyen szinten és ha nem lenne akkor nagyon hiányozna... Szóval nem tudom mit kéne tennem ilyen helyzetben... Majd lesz valami...valamikor... :/

Nektek pedig sok boldogságot! :)

2009. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz a rosszindulatúakkal:) Én mások örömének is tudok örülni, főleg ha szerelmeről van szó. Szeretem a jó híreket is ám:) Nem hinném, hogy egyedül vagyok.

Hát én 3 éve vagyok a párommal, és nekem egy fél éve van ez, hogy nagyon felerősödött minden. Igaz, előtte szakítottunk egy rövidebb időre, ami pocsék volt, hogy enyhén fejezzem ki magam, de azóta... :) Hajrá, és sok boldogságot:) AZ lehet, hogy lesznek még hullámvölgyek, de ha ilyen jól megvagytok, akkor ki fogtok tartani nagyon sokáig, és a rossz után megint jobb lesz:) De azt kívánom, egyáltalán ne semmi rossz;)

19/L

2009. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!