Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogyan reagáltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan reagáltok, ha a barátnőtök sírni kezdene? Lányok, volt már olyan hogy nem bírtátok, és kisírtátok neki magatok?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny vagyok mostanában, főleg, hogy most jött meg , az rátesz még egy lapáttal. Feszült vagyok így a suli vége fele nagyon, nemsokára 1,5 hónapot külön leszünk, és addig is elég keveset tudunk majd találkozni. Egyre többet elsírom magam, és előtte sem bírtam ki anélkül :(

Fiúk, ti ilyenkor azt gondoljátok a lányról, hogy milyen gyerekes és 'gyenge' vagy ilyenkor jobban figyeltek rá?

Lányok, nektek volt már ilyen?

Kicsit szégyelltem is magam, mert nem akartam, hogy sírni lásson, eddig is próbáltam a 'jó'oldalamat mutatni, de most kitört belőlem, és nem akarom azt sem, hogy hisztisnek nézzen. De ő is annyit mondott, hogy ne legyek ilyen, és mondjak már valamit, pedig akkor nem is tudtam megszólalni, csak öleltem...

17L


2013. jún. 17. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Megesik, lányoknál mindenki elnézi... Ráadásul beiindítja a védelmező ösztönöket is, szóval csak hajrá, azért (is) van ott neked, egyszer fenn, egyszer lenn, megesik!
2013. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most jött meg először?:o

Egyébként mondd el neki ami bánt. Mondd meg neki hogy rossz lesz hogy keveset tudtok találkozni, meg hogy ez most téged nem jól érint. Tuti nem néz hisztisnek téged! Mindenkivel megesik hogy nehéz napja van..

2013. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem először, dehogy is.

Csak annyira érzékeny lettem mostanában.:/

2013. jún. 17. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Múltkor én is ezt csináltam. Vizsgaidőszak van, keveset találkozunk, és utálok tőle elválni. Egyébként együtt élünk, úgyhogy ez az idő nehezen érint engem is, őt is. Csak ő nem sír. Plusz rátett egy lapáttal az előrelátható rengeteg tanulás. De nem tartotta gáznak, csak ölelt, és megpróbált megnyugtatni. :)


Szóval szerintem aki ezt gáznak tartja, az ne éljen kapcsolatban. Feltéve, hogy nem mindennapos eset :)


23/L

2013. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem.

Köszi a válaszokat!

2013. jún. 17. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!