Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem az egyetemi tanárommal, titkolni kellene vagy nyiltan vállalni? Mit javasoltok, mit tennétek? Tapasztalatokat várok, akik már voltak hasonló cipőben

Figyelt kérdés
Egyetemi tanárommal elég régóta ismerjük egymást, egy ideje már több van köztünk barátságnál. Kötődünk egymáshoz, egy ideig egymásnak sem mondtuk el, hogy mit érzünk a másik iránt, de végül már nem tudtuk egymás előtt titkolni, és azóta nagyon jól elvagyunk, persze csak titokban. A korkülönbség nem nagy, én 23 éves vagyok (Fiú), ő pedig 27.
2013. jún. 21. 18:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes válasz és egy értelmes ember, aki nem azon kezd el vitázni hogy phd-s tanithat vagy nem, hanem segítő választ ad. köszi
2013. jún. 21. 20:47
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is van 28 éves óraadó, de tanszéki mérnök is. Phd hallgatók, akár fiatalabban is órát adnak már, szóval nem értem mi a hőbörgés tárgya. Nekem van egy 25 éves tanárom is. :) Nem kell doktori ahhoz, hogy valaki taníthasson!


Egyébként én két lehetőséget látok ebben. Az egyik az, hogy nyíltan vállaljátok és kérvényezitek, hogy hozzá neked mint tanár-diák soha ne legyen semmi közöd.

A másik az, hogy titokban tartjátok és csak akkor vállaljátok, ha lediplomáztál. Viszont ha eközben ő folyamatosan tanítana téged, akkor én ezt így nem vállalnám. Utána komoly pecsétekkel indítasz te is, meg ő is és megkérdőjelezhetővé válik az, hogy a jegyed mennyire takart valós tudást... Kellemetlen ilyen helyzetbe kerülni miután már lediplomáztál, így én ezt elkerülném.

2013. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!