Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első csók tanácsokat szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisti2012 kérdése:

Első csók tanácsokat szeretnék. Kaphatok-e?

Figyelt kérdés
sajnos már 2 kapcsolatom arra ment rá hogy nem tudtam hogy hogy kell ezért a lányok szakítottak velem. A kapcsolatok 1 3 hónapos és egy 2 éves volt,14-éves vagyok.

2013. jún. 21. 22:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%
te úgy mit élsz???14 vagy és 2 éves kapcsolatod volt?még ott a tojáshéj a seggeden mit akarsz még 14 évesen?
2013. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Keress rá "How to kiss"-es videókra, meg még vissza is nézheted itt a kérdések, volt már több ilyen is:)
2013. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*kérdéseket:)
2013. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2. és 3. vagyok amúgy kérdező, még nem kell Neked tényleg ilyen párkapcsolatokkal foglalkozni!!!:) Volt itt egy olyan kérdező, aki ötleteket várt 17 évesen, hogy mi lehet a baja, mondta, hogy már tök sok kapcsolaton túl van, és már senkivel nem érzi olyan jól magát (hát itt konrétan a "dugást" mondta) és akkor azt írta több válaszoló is, hogy már kiégett.:S Sz'al csak még ennyi:):):) Nem kell annyira sietni:):)
2013. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves első azzal a lányal nagyon kijöttem ezért nagyo bánt ez a dolog.
2013. jún. 22. 00:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, fiatal vagy még, majd legközelebb összejön;)
2013. jún. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. jún. 22. 08:26
 8/14 >>|BEAN|<< válasza:
100%

Figyelj srac!

A te korodban jarok en is. Egy honapja meg paraztam az egesztol... DE!

Ne idegeskedj ezen. Mindössze annyi hogy lazits! Élvezd! Ha nem görcsölsz rá,bele fogsz jönni!

2013. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. jún. 22. 20:15
 10/14 anonim válasza:
100%

sziaa.

junius 15.-en kaptam meg az elsőt..

mondjuk a mienk ilyen titanic stilusu volt.. mindne csjanak bejönne.. hatulrl megoled.. mikor rad nez a valla felett megcsokolod..

ha nem nez rad magatol 'harapj' a fulebe..:Dde ne edd meg.!:D

mertekkel.!:D...v puszild nyakon...! ;)

nekunk is ugy volt.. feltem hatra fordulni h megcsokol..es paraztam...de mikor nyakonpuszilt es fultovon puszilt akkor raneztem es megcsokolt..



am annyi a titka h ne gorcsolj.. ellazusz es kiraly lesz.! : )

en is benan kezdtem.. vagyis jo volt.. es mondts a sracis.. :P

de en benanak ereztem.. aztan mar kotekedtem vele csokolpzas kozbe.. harapdaltam.. mert tudtam h ettol beporog...szaja flee pusziltam..:D ezzel a csajok agyarai s mehetsz..:P

2013. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!