Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség tőlem, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség tőlem, ha a párom mindenhova visz, de nyáron én szeretnék tőle egy külön programot?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretjük egymást. Viszont sok év után most van lehetőségem elkerülni egy olyan közösségbe, ahol szívesebben lennék egyedül, a párom nélkül. Tábor jellegű dologról van szó, és szeretnék kicsit egyedül, illetve a régi jó barátaimmal tölteni az időt, akikkel csak itt van alkalmam találkozni. Párom nagyon kedves, mindig mindenhova visz magával, így nem tudom hogy megkérhetem e ilyenre, hogy ne tartson velem. Szerintetek ez beleférhet egy párkapcsolatba? Tényleg nem akarom megbántani, de egy picit vágyom egyedüllétre is 3 év után. 24/L
2013. jún. 21. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze nincs ezzel baj.

Viszont akkor utána ő is hagy menjen egyedül ahova akar, és ne gyere ide kérdést kiírni majd:D

2013. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, meg fogja érteni, hogy mással is akarsz dugni 3 év után, és ehhez ő nem kell.
2013. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed? Eszemben sincs megcsalni
2013. jún. 21. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:

nem csak belefér, de kell is egy kis egyedüllét néha :)

-szintén 3 éves kapcsolat-

2013. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!