Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhozhatom neki az eljegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozhatom neki az eljegyzést? (23/L)

Figyelt kérdés
A párommal már 5 éve együtt vagyunk, ebből majdnem 4 éve élünk együtt. Én 23 vagyok, ő 27, de szerintem nem is ez a lényeg. Szóval szeretném, ha eljegyeznénk egymást.Hamarosan nyaralni megyünk, arra gondoltam, felhozom a témát a nyaraláson. De hogy tálaljam? Vagyis mikor és hogy hozakodjak elő vele? Vagy gáz, hogy én kezdeményezem?
2013. jún. 22. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen szerintem simán..

kérdezz rá hogy gondolt e már rá.

2013. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy régimódi vagyok, de ezt nem neki kéne?
2013. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem adj inkább rá utalásokat, célzásokat. Ültesd el a gondolatot a fejében meg ilyesmik.

Sok sikert, remélem összejön!:)

2013. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Célozgass rá. Úgy nem gáz.Például úgy, hogy megkérdezed, hogy szerinte ha ti netán összeházasodtok valaha is, akkor kell eljegyzés? Mert szerinted igen. Akkor, ha ő még nem gondolja aktuálisnak a dolgot, bántás nélkül megmondhatja.
2013. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a férfi dolga, inkább ne.
2013. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem is értem,miért nem jegyzett még el...Neki kéne kezdeményeznie.
2013. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy nála nem jön be a taktikázás, hanem inkább a konkrét dolgok.

Kicsit tartok a reakciójától. Tudom, hogy imád engem, csak nem tudom, mit mondana..mert ha azt hogy korai, tuti nagyon rosszul esne.

Már amúgy esett szó házasságról,de pl hogy mikor jegyezzük el egymást, arról nem. Csak ilyen említésszinten volt szó róla. Pl. egyik barátnőmék esküvőjével kapcsolatban beszélgettünk, hogy mi csak a szűk családot hívnánk stb. De semmi konkrétum.

2013. jún. 22. 15:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Türelem, rózsát terem!
2013. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kérdezz rá, ha már szó volt a házasságról.:) Legyetek nyitottak egymással, ha már együtt éltek.
2013. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy a célozgatás is fordítva sülhet el. A magam részéről én akarnám megkérni a lány kezét, nem pedig "engedelmeskedni" a tőle jövő célzásoknak.

Mi van, ha pont a nyaralásra tervezi? Te meg előző este rákérdezel, hogy nem akarsz már eljegyezni, Józsi? Elmenne az egésztől a kedvem.

2013. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!