Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nehéz párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz párt találni manapság egy olyan nőnek, aki inkább értelmiségi párt keress és nem elsősorban szexuális társat?

Figyelt kérdés
Nem baj ha csúnya, vagy nem olyan férfias, de legyen okos, értelmiségi. Úgy vettem észre nagyon kevés ilyen férfi van. Legtöbb férfi nem erre törekedik, hanem a nemiségre ösztönökre, szexualitásra. Fontos a szex nyilván, de ez inkább hátrébb legyen.
2013. jún. 29. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem menj könyvtárba és keress ott
2013. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 gixxerman ***** válasza:
értelmiségi alatt mit értesz? legyen érettségije?
2013. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jó helyen keresed,találsz ilyen pasit.Igaz,elég kevés van belôlük.
2013. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valamelyik válaszoló egyszer már megemlítette, hogy "egy nőnek a férfi nem is Nietzschét elemezni kell." De hát nyilván olyan körökben kell keresgélni, ahol megfordul(hat)nak a kívánalmaknak megfelelő férfiak.
2013. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt akarja, hogy "szépnek" tartsa a barátnője, ezért nem tetszik a kérdésed!

Én a baráti körömmel belvárosi kocsmákba–házibulikba járunk el.

Mindenki jó nevű gimnáziumba vagy egyetemre jár tőlünk itt Pesten.

Remélem kicsit segítettem.

2013. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az érettségit azért ne keverjük ide:DDD
2013. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mennyire értelmiségi? Doktor?
2013. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

2-es

Értelmiségi nem feltétlenül a papírt jelenti, hanem okos, tudjon hozzászólni mindenhez legyen egy tudományos érdeklődési köre, amit nagyon tud (pl irodalom, orvostudomány stb)

2013. jún. 29. 15:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha humán is jó, járj el könyvbemutatókra, irodalmi estekre, művésztalálkozókra, általában nem zártkörűek. Mindig van finom pogácsa és kevésbé finom bor:D
2013. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha olyan körökben mozogsz, akkor nem nehéz. Nekem hamar ment, pont ilyen az én barátom is.
2013. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!