Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Pár hete osztálykiránduláson rámindult egy srác...olelgetett, simogatott. másnap nem szolt hozzám. Suliba se. koszonteni se koszontott, de én sem. Egyik nap gulyásfozés volt suliban és elmentem mellette koszontottem o nem. késobb megint elmentunk a barátnommel és jocskán stilolte a seggunket. Szerintetek van nála esélyen avgy osztálykiránduláson csak éjszakára kellhettem neki?

16L 18F



2013. jún. 29. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
50-50, vagy igen, vagy nem :)
2013. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon úgy hangzik, hogy csak szexre megy.
2013. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jocskán stilolte a seggunket


Ez zseniális!!!:D:D

2013. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak egy biológiai kielégitésre vágyik, mint egy bármelyik másik tini srác, nem pont bármelyik, de az a lényeg, hogy nem tiszta szivből csinálta, hanem élvezetből.
2013. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!