Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is megsértődött volna Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megsértődött volna Nem akar velem lenni nem szeret, lehet rámunt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

barátommal 6hónapja járunk, eddig hetente 3-4alkalommal mindig találkoztunk. főleg hétvégente

ma ment el tőlem, és mondta hogy hétfőtől dolgozni fog az apjával (fizikai meló) egészen péntekig.

És délután 5-6körül végeznek, mondta hogy a hétvégét azért töltsük együtt... ez rosszul esett, mert úgy érzem ha velem akarna lenni megoldaná, vagy megeröltetné magát. Tekintve hogy mondta, hogy nem olyan vészes a meló.

Mondta hogy nem lenne értelme leutaznia hozzám, mert éjfélre érne le (ez igaz) de amugy attól még mondhatta volna, hogy én menjek le... így is megoldhattuk volna.

Szóval eléggé rosszul esett.

Össze is balhéztunk, mondtam hogy nem is fogom megkeresni, így csinálhatja a dolgát, és nem kell rám 1 percet se szakítani, ő nem értette mibajom...


azt hiszem hagyom... gy érzem, hogy nem szeret és le akar rázni, ha pedig így van nem érem miért nem mondja meg kerek perec. úgy döntöttem hagyom, így nem kell rám időt szakítania (bár úgyse akar...)


2013. jún. 30. 18:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

hogyan érjem el, hogy hiányozzak neki??

jó ötlet ha nem keresem? és hagyom, hogy átgondolja mit is akar...?

2013. jún. 30. 18:23
 2/15 anonim ***** válasza:
túlreagáltad a dolgot. gondold át még egyszer!
2013. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Te felajánlottad neki, hogy majd te utazgatsz? Oké, hogy a férfi jár a nő után, de elég fárasztó és egyoldaló, ha csak tőle van az áldozat. Nem gondolatolvasó. De ha a látogatásra sem tart igényt, akkor duzzoghatsz.
2013. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
VAgy még jobb, keress munkát te is, meglátod, mihez van kedve az embernek még 8 óra meló után.
2013. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

amikor meg velem van, szeretget, dícsér el van ajáulva tőle, tegnap is vagy 20x megdícsérte a ruhámat, a körömlakkom színét, mondta hogy gyönyörű vagyok, imád velem lenni, mondja hogy szeret, ölelget, csókolgat... stb szóval nem értem

felvállal a szülei, barátai előtt, minden fontos eseményre elhív, mostanában dilije a facebook oda rakja kifele a közös képeinket, gyönyörű dolgokat posztol nekem, büszke rám stb.


de akkor most ez mi?? nem értem. MÉGSEM SZERET?

2013. jún. 30. 18:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 14? Mert ez egy piszlicsáré probléma, sok más emberéhez képest.


Nem megunt (vagy mi honnan tudjuk?) hanem dolga van, fáradt lesz.

2013. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy nem várom el, hogy leutazzon a meló után, erre mondta hogy "gyere le te délután" de ez meg úgy jön le, hogy én könyörögtem ki, hogy legyen velem...értitek... mert ha először magától ajánlja fel, oké azt mondom naná lemegyek. de így ez már milyen... :/
2013. jún. 30. 18:29
 8/15 anonim ***** válasza:
de szeret. csak, mint írtad éjfél körül érne haza. azért köszönöm szépen fizikai munka után...alszik pár órát és mehet újra dolgozni 10-12 órát. inkább szólj neki, h ha "lazább" napjai lesznek (hamarabb végez, mint általában), ugorjon át hozzád. ennyi.
2013. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is nagyon erősen túlreagálod...
2013. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tuti, h meg rutintalan gyereklany vagy.

Magadnak generalod a feszultseget.

2013. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!