Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen pasit nem láttam még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mezei Bea kérdése:

Ilyen pasit nem láttam még, megfejtjük?

Figyelt kérdés

Hát nem kis előzetest kell írjak, ha végig olvasod már becsüllek :)


Tehát lényeg, hogy tavaly augusztusban megismertem egy férfit. Tudni kell, hogy külsőre nem jött be nekem, neki bejöttem és eszünkbe se jutott, hogy barátságnál több legyen köztünk. Jól el voltunk összejártunk minden. Gyakrak borozgattunk esténként a lakásomon,és mivel a város másik felébe lakott felajánlottam, hogy ott aludhat. És így mindig ott aludt. De nm történt semmi. Egy hasonló este után megcsókolt . Ennyi. És másnap egyikünkse tudta mivan,megbeszéltük, hogyha ez nekünk jól esik miért ne? Legyünk barátok "extrákkal" de nem akartunk szerelmesek lenni szándékosan. 4 hónapig kb. csak együtt aludtunk csókoloztunk , tipi tapi de sex nem volt. Mind a tinédzserek. Már meg is ilyedtem, hogy tán meleg? Vagy velem van a baj? És egy alkalommal rákérdeztem. Mire ő: Nem látod, hogy nem akarlak lerohanni? Hát az nekem elég is volt, ahozz hogy kapjon egy jó nagy piros pontot, mert ez nem jellenző a mai férfiakra. Utánna mondjuk már sexeltünk, de nem mindig. Sokszor csak összebújva aludtunk , vagy szórakoztunk ennyi. Meg ismerte a barátaim stb. Szinte minden héten 4-5 napot biztos nálam volt. Szinte jártunk. De nem. Na itt jön a lényeg. Karácsony környékén rákérdeztem, hogy mi akkor járunk nem? Vagy nem igy pontosan de ez volt a lényege. Mire ő: Nem. Én mondjuk azt gondoltam, hogy igen, de az egyik buli alkalmával az egyik barátom megkérdezte tőle, hogy együtt vagyunk e, mert hát látták, hogy elég "jól" elvagyunk. Mire ő: Nem, dehogy csak barátok vagyunk. Nagyon jó barátok. Ezután kérdeztem meg.

Teljesen kikészültem, mire elmagyarázta, hogy ő még sosem volt szerelmes, és hogy nem vágyik kapcsolatra, sőt pánikba esik a gondolatától is. Szeret meg minden, de nem. Neki igy jó, kötelességek nélkül stb. Hát nem akartam elfogadni, próbáltunk véget vetni neki, de nem ment, mindig megkerestem mert nem birtam. Így ment ez barátság "extrákkal". Viszont miután tudatosult benne, hogy hát én szerelmes vagyok belé, már kevesebet taliztunk, de amikor taliztunk nagyon édes volt, együtt aludtunk , szeretgetett stb. Aztán márciusban kimentem külföldre dolgozni, skypeon tartottuk a kapcsolatot, ott általában előadta hogy mennyire hiányzok neki, a kamerán keresztül puszilgatott, ugy aludtunk hogy nem kapcsoltuk kin a kamerát hogy lássuk egymást alvás "közben" , ugy éreztem hogy ha majd hazatéerek talán lesz ebből több is. Hát hazajöttem 1 hónapja. Semmi javulás nem lett, hanem rosszabb lett. A társaságunk szokott főzni, partit tartani itt háznál nálam. És ugye ő is mindig jött, elvoltunk stb. de kb 2 hete, amikor arra került volna a sor hogy nálam alszik, vagy beszélgessünk akkor lelépett haza a többiekkel. Az elején elfogadtam, hogy jó biztos elfáradt, egyedül akar aludni, reggel meló vagy valami. Igy magamba kitaláltam , hogy biztos elfoglalt stb és azért nem marad itt. 1, 5 hét után rékérdeztem azárt, mire ő: nem volt kedve itt maradni ennyi. Szóval hozzám nem volt kedve, persze ő ezt kimagyarázza, és stb. Ma ő mondta hogy át akar jönni, vártam nagyon izgultam készültem , de jóó jön. el is döntöttem magamba , hogy nem fogom zaklatni a kapcsolatos dologgal, ha igy is elvaguynk minek kimondani? csak akkor jöjjön legyünk el stb, ugy mint régen. Erre mielőtt jött volna fél órával benyögte hogy nem jön mert nincs kedve, nincs jo passzba. Oké, . Ezzel nem is lett volna gond, csak annyira felgyülemlett már bennem minden, és a gondolat, hogy lassan itt vagyunk 1 éve csináljuk ezt, és semmire nem jutunk. Mi ez? És közben nem csak mondta, hogy szeret hanem éreztem is. Megmondta, hogy igen Szeretlek de nem tudja betudni hogy mi az amit pontosan érez, én nem értem. Na szóval megmondtam neki, ma hogy kész fejjezzük be. (Van egy közös munkánk), a meló mehet azzal nincs gond, de azon kivül semmi egyebet nem akarok vele csinálni, sem beszélni nem akarok vele másrol csak a munkárol mert nekem ebből elegem van. Mire ő: Mit fejezünk be? Volt valami köztünk? Meg hogy neki most nincs kedve ezt megbeszélni, majd máskor. Ilyeneket mondott, és nagyon megbántott ezzel. Megmondtam neki hogy nem nem kell megbeszélni akkor legyen igy, ha neked ez semmi volt, akkor semmi volt. Ez történt pár órája és láthatólag szarik rá. Én nem birom, de nem fogom kimutatni most az egyszer. Tudja mit érzek nem egyszer közöltem vele, én ugy érzem, hogy ő is igy érez csak elfojtja magába, de lehet hogy csak bemagyarázom. Tehát a kérdésem: 1: Miért lehet az hogy nem akar kapcsolatat? (Nem is volt neki még mert nem akart soha)2: Szerintetek mit csináljak, hogy hátha észhez tér? 3: Van esély szerintetek? 4: Miért volt az, hogy néha le se szart, néha meg annyira oda volt, mind aki levegőt nem kap nélkülem, imád ölel minden, és ugy hogy tudta hogy mondjuk nem sexelük. tehát nem a sex miatt. Hanem csak ugy, volt hogy itt aludt óákig ölelgettük egymást nem sexeltünk. Mielőtt ment haza mindig még egy órát szenvedtünk mert nem akart hazamenni, mert hogy szeret velem lenni ilyenek. Mi ez? Ti értitek? Könyörgöm valaki setgitsen, mert bele bolondulok ebbe . Hogy felejtsem el, ha nincs remény? Így hogy van egy közös melónk is. Ahol tartaunnk kell a kacsolatto heti, pár naponta találkoznunk kell. kollegám. Kérlek tanácsot emberek !! Köszönöm



2013. júl. 1. 00:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
blablabla
2013. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Romana magazin különszám... TLDR
2013. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Basszus. Kérdező elolvastam, de nagyon megerőltető lett volna pár bekezdés és tördelés? Még emésztek...
2013. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a második éjszaka, hogy nem alszok semmit, ehhez mérd:

1.) Személyiségéből fakad

2.) Semmit

3.) Nincs vagy elenyésző, hosszú távon nincs

4.) Alapvetően megvan kapcsolat nélkül, de van benne vmi minimális vágy, ami előtör belőle időszakosan. Ez egy normális kapcsolatra nem elég, de rövid szakaszokig kibírja.

2013. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek,akik a kapcsolatban a szabadságuk elvesztését látják.

De ennek ellenére ő is élvezte és ezért maradt ott sokszor szerintem.

Max akkor lenne esélyed,ha "benőne a feje lágya",de szerintem erre nem várhatsz örökre,mert lehet,hogy egyedül maradnál.


Bocs,hogy nem volt olyan hosszú a válaszom,mint a kérdésed :)

2013. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
egyetértek Pfholi vàlaszàval, én is ismerek ilyen embert aki kapcsolat helyett inkàbb szabadsàgra vàgyik. jó érzés hogy van mellette valaki, szeretik és ő is szerethet, de ha kapcsolatról van szó màr nem tesz érte sokat. sajnàlom hogy ezt mondom de szerintem sem lesz több köztetek mint baràtsàg extràkkal. innentől csak rajtad múlik hogy te beéred ennyivel vagy keresel egy komoly kapcsolatot. ha az utóbbi akkor a sebeket az idő előbb utóbb begyógyítja:) bàrhogy döntesz sok szerencsét és boldog jövőt kívànok:)
2013. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ebből semmi nem lesz, ha neki így jó, akkor ennyi,

ő így jól elvan ill. volt

munka miatt találkoztok és ennyi, ő eleve is így kezelte nincs közöttetek semmi, N

2013. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Doktor Jo ***** válasza:
100%

Szia !

Hmmm... Nem apróztad el a leírást, elég érdekes és messzemenően részletes volt. Végigolvastam, megértem, ötletelek. Kérlek, ne könyörögj, és ha éehet ne bolondulj meg :)

Nem igazán akarok, minden férfi trükköt elmondani, főleg nyíltan nem ahol mindenki elolvassa :) De 1-2 tény és minden megértesz. Ez a srác nem hülye, vagy direkt, vagy tök véletlenül, de úgy rendezte ezt az egészet, hogy te soha ne verd ki a fejedből, mindig ott légy ha kellesz. Nem kihasználásnak neveztétek a dolgot hanem baráti extráknak. Ügyes.

A férfiak is, mint a nők alapjaiban megegyezünk, csak kicsit az egyik mindig több bonyodalmat tesz a dolgokba.

Lényeg !, azt a típusú férfit aki a te ágyadban kötött ki azzal tudod megdönteni, ha átveszed az irányítást, új kapcsolat, új pasi, semmi érdeklődés, csak a szakma, éreztesd, hogy nélküle is 110% ember vagy, de aranyos volt tőle, hogy egy pillanatig feldobta az estéidet. Ha ezt tudod tartani, te lépsz, te vezetsz, és azt csinálsz vele amit akarsz.


Mivel én tanácsot sosem adok, csak ötletelek, tiéd az érdem ha jól használod... amit felhasználsz :)


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul, korrekt válaszokra számíthatsz, bármilyen témában.

2013. júl. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor igyekszem tartani magam és elfelejteni. Bár azért reménykedek, de tudom semmi értelme. :)
2013. júl. 1. 09:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen mindegy, hogy tényleg ilyen lassú vagy csak beetetett a "nem akarlak lerohanni" szöveggel. Nekem ez már inkább úgy tűnik, hogy kérette magát, hajlandó volt megdugni.

Semmit nem tett a kapcsolatért, könnyen megszerzett és semmi kötöttség nem járt a szex mellé.

Mellette tudnám felhozni, hogy te sem mondtak ki, tehát sem vállaltad fel a kapcsolatot, ezért lehetett határozott "nem" a válasza, amikor társaságban megkérdezték. De ez már megint a kéretés esete. Vagy tényleg csak üríteni voltál jó vagy egy kiskamasz szintjén van. Szerintem jobban járnál egy férfival.

2013. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!