Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem illik a parodnak rozsat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem illik a parodnak rozsat adni az egy eves evfordulotokra?

Figyelt kérdés
Nos... Melegek vagyunk, illetve leszbikusok. Ma vagyunk egy evesek. Vettem egy csokit es egy szal rozsat. Azonnal visszautasitotta... Allitolag nem illik no noket viragot adni. Leszbikusok sem? Mit gondoltok? Nagyon mellbevagott, hogy azonnal visszautasitotta. Ki is dobdam az ablakon.

2013. júl. 2. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem illik.
2013. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
:O Szerintem itt nem számít, mit illik, mit nem, ha valamit szívből ad a párom, nem utasítom el, bármi is az :O
2013. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
nem illik melegnek lenni
2013. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a párod amúgy sem rajong a virágokért, ennyire ismerhetnéd 1 év tán.
2013. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereti a halott virágokat, akkor érthető lenne a reakciója... Viszont ha szimplán ennyire ragaszkodik valami hülye szokáshoz, hogy "nő ne adjon nőnek virágot" vagy mittudomén... hát azon lenne jog kiakadni. Főleg egy leszbikus kapcsolatban ez nem kéne, hogy gondot okozzon.
2013. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ez a baja? - Ez eléggé fura szerintem. - Persze az is, ha ez egy év alatt nem derült ki...

Egyébként, mi rendszeresen ajándékozunk egymásnak virágot a párommal. - És nagyon örülök, amikor csak úgy meglep vele. (2nő)

2013. júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért ne illene? Hol van ez megírva? Hány éves illemszabály ez, talán száz? Ennyi erővel tényleg ne legyen leszbikus se, mert régen azt se tartották "illendőnek".

A párod hülyén reagált, még akkor is, ha nem szereti a virágokat.

27/L/L

2013. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Visszautasította??? Ha nekem venne a párom bármit is, még ha nem is szeretem annyira, akkor is elfogadom és örülök neki, mert szívből adta és ez a legfontosabb. Biztos kiakadtam volna, ha velem közölte volna a párom, hogy nem kell. A csokit is visszautasította? :D
2013. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, és 21 L/L :D
2013. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!