Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29. születésnapra 29 szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29. születésnapra 29 szál rózsa. Túlzás?

Figyelt kérdés
A lány aki -egyelőre- nem a barátnőm hétvégén ünnepli a születésnapját. Korábban már kapott tőlem rózsacsokrot, aminek nagyon örült. Ezzel a nagyobb csokorral viszont picit félek, hogy túllövök a célon. Szerintetek?

2013. júl. 2. 19:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9.-es a srác nem "semleges" ha kavarnak és már fogadott el tőle rózsacsokrot! Ergó tudja a csaj, hogy a srác akar tőle valamit és a csaj is viszonozza..29 éves felnőtt nő már nem tinip...csa aki gerinctelen és gyáva aztán nem meri megmondani, ha esélytelen a dolog!


Szerintem frankó....én is csináltam hasonlókat és nálam sikert aratott a hölgyikénél 30/F

2013. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem két hete volt barátom mikor is szülinapom volt és vett egy ezüst nyakláncot szív medállal...nagyon rosszul éreztem magam :/ Nem kellene erőltetni ezt a rózsás dolgot.
2013. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
May..miért érezted rosszul magad az ajándéktól? Túl korainak ítélted? Csak nem értem, hiszen a barátodról volt szó akivel jártok....
2013. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk ebben semmi egyedi sincs, viszont elegg rongyrazas, de te tudod...

Nem ezert fognak beledszeretni.

2013. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Újra tervezés. Ezért izgalmas udvarolni egy nőnek. Tervezni kell, meg minden. Persze akkorákat lehet bukni, mint az ólajtó, de jól is elsülhet.


Ha nem akarsz különlegeset, akkor kevesebb rózsa (mondjuk nem is biztos, hogy rózsát kell venni), mondjuk pár szál és csoki. Vagy csoki és pezsgő/fehér bor. Tekintve, hogy 29 éves, gondolom nő és nem valami túlkoros kislány (hajj mennyi ilyen van ebben a korosztályban. Semminek nem tudnak örülni, csak a pénznek. Komolan mondom már nagymamám baráti körében kell szétnéznem, ha nőt akarok. :D)

2013. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát nem olcsó mulatság; szerintem is sok volna meglepetésnek.
2013. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is a túlzásra voksolnék ^^
2013. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vegyél neki inkább egy autót:D
2013. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!