Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti tudnátok újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prado09 kérdése:

Lányok, ti tudnátok újra járni az első szerelmetekkel 1-2 év múlva, akivel először feküdtetek le?

Figyelt kérdés
+ még az hogy haragban váltatok el! és mit gondoltok magatokban ha elmegy mellettetek mint egy idegen, miközben 1-2 éves közös múltotok van?
2013. júl. 5. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudnék. Biztos nem ok nélkül nincs már az életembe, főleg ha haraggal váltunk el. Azt gondolnám, hogy nézze meg mit hagyott ki. Rá is mosolyognék :D
2013. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha még éreznénk egymás iránt valamit és nem követett el ronda dolgokat talán. de nálunk volt elég sok ilyen ezert soha de soha nem lesz esélye ...szoktunk beszélni pedzegette a témát de lehütöttem. egyébként is ott a barátnője ne nekem tegye a szépet...szegény lány ha tudna kit fogott ki..
2013. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A volt párommal szinte 2 évig együtt voltunk,de nem feküdtünk le.Kb. másfél éve szakitottunk,most van nekem új.De a szivem mélyén még mindig szeretem,és örökké szeretni is fogom,mert számomra ő volt az első igaz szerelem.És az aztmondják sosem múlik el.Mert ahol volt tűz,ott a parázs megmarad.A mostani párom is nagyon szeretem,de mindig a szivembe marad a régi.

Én újra tudnák vele járni,s talán úgyis lenne,ha nem lenne most párom.Mi nem haragba váltunk el,viszont a szakitás után még veszekedtünk,de kibékültünk.Most csak néha beszélünk.De hiányzik kicsit...

2013. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!