Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Késöbbiekben elbukhatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késöbbiekben elbukhatom a csajt a csúnya fogaim miatt?

Figyelt kérdés

Csúnya a fogaim nagy rész van közötte meg kesze kusza, sárgák is stb. Randiztam egy csajjal, tök jól elvoltunk, szeretne még találkozni velem, randi után is keress stb.

Fogaimat valószínüleg nem vette észre, mert nem mosolyogtam, meg viszonylag elbujnak a számba. Ha késöbbiekbe észreveszi, akkor bukhatom az egészet?


2013. júl. 7. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a gond, sajnos emiatt semmi önbizalmam, nem is igazán megy a csajozás. De akiknek bejöttem és smároltak velem, azok tuti nem látták milyen rosszak a fogaim. Szerencsére csak akkor látszik, ha kinyitom nagyra vagy tátott szájjal nevetek.
2013. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem mindenki ilyen felszínes

persze lehet hogy őt zavarni fogja

2013. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért az ápolt fogsor "elvárása" nem felszínesség. Nekem is romlékonyak a fogaim, és sokat is kávézok, mégis viszonylag fehérek még mindig a fogaim, mert odafigyelek a szájápolásra.

A keszekuszaság egy dolog, bár ha brutális a helyzet, akkor azért érdemes fogszabályozáson elgondolkodni, mert az ilyen fogsort nehezebb is tisztán tartani, azon túl, hogy nem annyira esztétikus esetleg. Ellenben a sárgaságon lehet segíteni. Nem írtad, mennyire durva, de ha nem nagyon, fogorvos is segíthet, ha meg brutálisan citromsárgák, sok jót ne várj, azért van egy határ.

2013. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, az ápolt, egészséges fogak iránti elvárás nem "felszínesség". Bocs, de én kiábrándulnék. Én is megismerkedtem már egy különben szimpatikus pasival, de aztán nappal láttam, hogy sárgák ás fogkövesek a fogai, hát pfff...
2013. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!