Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parkapcsolat - mindket fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Julcsabp kérdése:

Parkapcsolat - mindket fel elvalt szulok gyermeke, jol mukodik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 eves lany vagyok, elvalt szulokkel. Mindig is nagy szeretethianyos voltam, elso kapcsolatom nagyon komoly volt es tobb even at tartott. Ezt kovetoen sok csalodasban volt reszem a boldogsag, biztonsagerzet hajszolasa miatt. Ket ev telt el igy. Sokat gondolkoztam a velem tortenteken es olvastam es beszelgettem hozzam hasonloak torteneteirol. Sikerult fejlodnom emocionalisan, hogy az edesapam hianya altal okozott seruleseimet magamnak is beismerjem es elfogadjam, tegyek azert, hogy ezt a torest feldolgozzam. Jelenleg egy uj (2 honapos) parkapcsolatban vagyok. A fiu szinten elvalt szulok gyermekei. Jol megertjuk egymast, ugy erzem hasonloan gondolkodunk, talan mert hasonlo dolgokon mentunk keresztul. Kivancsi lennek, hogy van-e valaki aki ilyen cipoben van mint en, akinek a parja szulei szinten elvaltak. Milyen a kapcsolatuk? Erosebb mint normal esetben, esetleg ha mar hosszu ideje egyutt vannak (eskuvo, gyerekek), kivancsi lennek, hogy mennyire jellemzo a megcsalas, valas, a viselkedes a parkapcsolatban, vagy inkabb ragaszkodobbak es megbizhatobbak? Bar altalanossagban nem lehet skatulyaba huzni embereket, megis a tapasztalatom az, hogy hasonlo eletuttal rendelkezo emberek hasonlo szociologiai viselkedest tanusitanak. Koszonom amennyiben idot szantok a valaszadasra!

2013. júl. 8. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

mindketten elvált szülők gyerekei vagyunk, nem is házasodtunk össze, 15 éve vagyunk együtt, két gyermekünk van

vigyázunk egymásra, mert tudjuk, hogy mit veszíthetünk, esküvő pont azért nem volt, mert rossz példát láttunk mindketten otthon és nem hiszünk a házasság intézményében, véleményünk szerint nem ezen múlik, hogy egy kapcsolat jól működik-e vagy sem

2013. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettőnk szülei elváltak és mindketten túl vagyunk egy váláson. Én majdnem akkor váltam, amikor a szüleim, tehát nem mondhatni, hogy elvált szülők gyermeke vagyok.

Inkább a saját korábbi kapcsolataink és válásaink határozzák meg a viszonyunkat. Egyikünk sem csalta meg a korábbi párját (és persze egymást sem).

Inkább az jellemző ránk, hogy egyikünk sem ragaszkodna feleslegesen a kapcsolatba. Bátrabban felvállalom a véleményemet, mint a válás előtt. Tudom, hogy ha nincsen egy probléma megbeszélve, akkor előbb-utóbb a felszínre tör. Sok problémát viszont már nem lehet kezelni.

A hasonló tapasztalatok segítik megérteni a másikat, de az ismeretlen problémákat is meg kell érteni.

2013. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!