Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti érdemesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti érdemesnek tartanátok folytatni egy ilyen kapcsolatot? Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van egy barátom, akit nagyon szeretek, tényleg, de nem vele képzelem el túl hosszú távon a dolgot, ami azt jelenti, hogy tudom, hogy nem vele szeretnék összeházasodni, nem tőle szeretnék gyereket. Most még ez jó, mert egyelőre nem is szeretném ezeket, de szerintetek ez okoz bármiféle problémát?

A másik meg, hogy nagyon különbözőek vagyunk, ő realista, én meg inkább álmodozom, ebből kifolyólag nem tud úgy buzdítani, támogatni, ahogy én azt elvárnám. Persze, az megy, hogy: sikerülni fog, ügyes vagy, stb, de ezentúl nem sokat tud hozzátenni a dologhoz, mivel nem ért hozzá. (gondolok itt pl. művészetekre, amik engem érdekelnek)

Álltunk már párszor a szakításhoz nagyon közel, de valamiért mégsem tudom elengedni, és úgy érzem, hogy túlságosan szeretem, ami sokszor megnehezíti az ítélőképességemet is. Beszélgetni erről senkivel nem tudok, nem igazán rendelkezem ilyen emberekkel.


Ti mit gondoltok?


2013. júl. 10. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én koromban (25) már nem maradnék olyan mellett, akiről biztosan tudom, hogy nem vele fogom leélni az életem.
2013. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd ha ugy gondolod abszolut nincs jövőtök szerintem ne eröltesd hidd el tovább tart megtalálni azt akivel elképzelsz egy közös jövőt és mire azt elkezded megvalósitaani plusz jó pár év ... de persze ég meggondolhatod magad a későbbiekben lehet mégis ő az akivel együtt kell lenned és lehet komolyabb is .. minden hozzállás kérdése, és rengeteg minden változik idővel az emberben is .. Gondold át akarsz e ennek komolyan esélyt adni vagy sem .. és majd meglátod
2013. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!