Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a barátnőmet a féltékenykedésről?

Figyelt kérdés
Már néha az agyamra megy a féltékenykedésével. Hétvégén ellenőrzi az smseket, hívásinfót. Ha ez megvan, ellenőrzi mennyi készpénzem van, majd felmegy facebookomra, ott is átnézi az üzeneteimet. Eleinte direkt nem szóltam, mert nem talál semmit. Mindig elmondtam neki hogy szeretem és más nő nincs az életembe, csak ő. Gondoltam ha kicsit hagyom, majd rájön és feladja. De most már két és fél után már nagyon zavaró ez, és nem érti meg, hogy semmi oka a féltékenykedésre... Pl.: telefonálok vele, egy buszmegállóban vagyok és meghall egy női hangot, már egyből hogy én kivel vagyok, mit csinálok, miért vihog a csaj stb. Ha szólni merek, hogy beteges amit művel, akkor egy érzéketlen bunkó f a sz vagyok. 22 éves nőként ezt már illett volna kinőni szerintem.
2013. júl. 10. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elhagynám őt. Ha igazán szeretne akkor megbízna benned, és a bizalom a jó kapcsolat alapja.
2013. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt te hagyod?!?!?
2013. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy miért nem bízik magában!

A buszmegállós példádnál pedig óriási vetítettem volna. Valami olyasmit, hogy "á, csak egy női kosárlabda csapat..."

2013. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel azt akarja leplezni hogy megcsal téged.Erre nem gondoltál? Téged kérdez h mivan. Érdeklődj iránta telefonon te is, ha hallasz egy hanfot akk gyanakodj :D Addig csinált amig észre nem veszi m milyen idegesitö amit csinál.
2013. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!