Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anócsa1986 kérdése:

Mi lehet az oka annak, hogy a párom 7 és fél éves kapcsolat után sem akarja hitelesíteni, komolyabbá tenni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Én már 1 -1,5 éve erre vágyom, nekem igazából a szándék lenne fontosabb nem a gyűrű meg a felhajtás! Mégis mitől fél?
2013. júl. 12. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?:)

Amugy meg beszéld meg vele, h te ezt szeretnéd:)

2013. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én sem akarok 35 éves koromig megházasodni. Annyira kiszámíthatatlan minden, főleg a nők francnak van kedve válni.
2013. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7 éve bizonyítja a komoly szándékát KÖNYÖRGÖM!
2013. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anti paladin ***** válasza:
Az is lehet az oka, hogy számára ez az egész nem fontos. Sőt, (magánvélemény) maga a házasság intézménye erősen túlértékelt. Vagy mondjuk nem tudja hogy vezesse elő a házassági szerződési szándékát.
2013. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem elég, hogy 7 éve veled van? Ez nem hiteles neked?

Amúgy az egyik barátom 9 évig volt a barátnőjével, az utolsó években valamikor megkérte a kezét, mégis szétmentek.

2013. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szoktatok erről beszélgetni? Felhoztad már a témát? Én is hasonló helyzetben vagyok, de mi még csak 4 éve leszünk együtt de már nagyon szeretném a házasságot, és én is csak azért, hogy végre a felesége legyek, mi már megbeszéltük és tudja is jól, hogy nem akarok felhajtást, nekem elég, hogy mi és a szűk családunk ott lesz és kész. Mégsem történik semmi... Átérzem a helyzeted. Hány évesek vagytok amúgy?
2013. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hülyeségnek tartja ezt az egész házasság dolgot. Persze az is előfordulhat,h mikor már idősebbek lesztek,egy fiatalabb nőért elhagy,és mivel nem vagytok házasak,így egyszerűbb lesz neki. Na de ne a legrosszabbra gondoljunk. :D Ha 7 és fél éve veled van,akkor az nem véletlen.:)
2013. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja persze nem a gyűrű meg a felhajtás... :D Szándéknak tényleg ott a 7 év bizonyítéknak szóval ezt csúnyán benézted :) Ha már hantázol a kérdés feltevésében hogy vársz komoly választ? 23/F
2013. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a 7 év arra bizonyiték, hogy szereti megba-ni. Ha a lány családot, gyereket, biztonságot szeretne, azért ez érthetöen nagyon kevés.
2013. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#2-nek: Akkor meg már minek? Adni egyre kevesebbet tudsz. Akkor már maradj magadnak!
2013. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!