Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DownDownDown kérdése:

Mit tegyek? Nagyon tetszik, de nem tudok kibontakozni.

Figyelt kérdés
Sziasztok.15 vagyok, jöhetnek az osztások hogy menjek aludni, hidegen hagy.:D Na szóval, van egy lány, ő is ugyanannyi idős mint én, egy városban lakunk. Néha találkozgatunk, meg beszélgetünk facebookon, neki van barátja, és szerintem csak barátként tekint rám, bár sokszor volt hogy ,, 10/9,szép,aranyos,kedves" ilyesmi(nem vagyok egoista, ő írt ilyeneket). Mikor vele vagyok nem nagyon tudok kibontakozni, laza lenni, mert nagyon tetszik és ha majd nem lesz barátja szerintem bepróbálkozok nála, de ez nem megy amíg nem nagyon lazulok el ha vele vagyok. Szóval, mit csináljak ha vele vagyok?:D Pia, cigi, vagy valami más?:D Köszi.

2013. júl. 14. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Krokodil, most abban van a swag.
2013. júl. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#swagkrokodil?Vagy Lacoste?:D
2013. júl. 14. 01:58
 3/8 anonim ***** válasza:
a csajoknak általában az idősebb pasik tetszenek (sajnos)
2013. júl. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem tetszem neki külsőre, csak a beszélgetéssel meg a viselkedéssel van a baj, nem tudom magamat adni..
2013. júl. 14. 02:02
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt csak kedvességből írja, nem azért mert tetszel neki

nem kell semmi ilyesmi, hogy elmondd neki (remélem csak viccből írtad)

ha már nem lesz barátja, szedd össze magad és mondd el ha szeretnéd

2013. júl. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
többet kell vele személyesen beszélgetni, majd folyamatosan feloldódsz, lazulsz a jelenlétében, ebben a korban ez normális.
2013. júl. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson, a piához, cigihez, ne adj' ég még más dolgokhoz nyúlni (remélem érted mire célzok)... Oké, hogy azok valamilyen szinten feloldanak, de a lányok nagytöbbségét taszítja, ha valaki ilyeneket használ a társaságában. Szerintem próbálj meg kicsit erőtvenni magadon, bátrabb lenni, ne félj laza lenni a társaságában, nem harap :) Nem kell idegeskedni, ha sokat vagy vele, egy idő után már megszokod a helyzetet és akkor elmúlik az idegesség is. :) 19/L
2013. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
krokodilt ki ne probald.! SOHA ez viccnek is rossz. szoval cigi honnan szedsz ? 15.étől személyivel vehetsz csak.. meg az semmi .. inkább igyatok de csak 1x amig "lazábbak" lesztek... neg vegyél neki azert valami csokit vagy valami mert mégiscsak 15 gyerek + akkor nem azt fogja erezni hogy csak leitatod es mihasználod remélem segítettem tőlem nyugottan kérdezhetsz 17/L
2013. júl. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!